Nożyce gilotynowe elektryczne - stołowe PTS 1050 E BERNARDO
Cena regularna:
12 014,63 zł
14 778,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne nożyce gilotynowe elektryczne PTS 1050 E BERNARDO to stabilne narzędzie do cięcia arkuszy blachy, materiałów miękkich i tworzyw sztucznych.
Zapewniają równomierne i bez zadziorów cięcie bez konieczności dużego wysiłku fizycznego.
Wersja E jest wyposażona w napęd elektryczny, co dodatkowo ułatwia pracę.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Obsługa za pomocą pedału nożnego, dłonie pozostają wolne dla optymalnego ustawienia blachy
- Nożyce gilotynowe z napędem silnikowym do cięcia różnych materiałów, np. blachy stalowej, mosiądzu, aluminium, miedzi, ...
- W zakresie dostawy ogranicznik tylny ze skalą
- Standardowo z ogranicznikiem kątowym do cięcia ukosowego
- Precyzyjna praca dzięki wbudowanemu oświetleniu
- Trwałe noże tnące wykonane z wysokiej jakości stali
- Automatycznie działające urządzenie przytrzymujące do mocowania blachy
ZAKRES DOSTAWY:
- Nożyce gilotynowe elektryczne - stołowe PTS 1050 E BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Nożycami gilotynowymi elektryczne - stołowe PTS 1050 E BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj niezawodność i wygodę nożyc gilotynowych elektrycznych PTS 1050 E BERNARDO - idealne narzędzie dla każdego, kto poszukuje stabilnego i precyzyjnego sprzętu do cięcia. Dzięki ich elektrycznemu napędowi, praca staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej efektywna.
Dane techniczne
| Długość cięcia | 1050 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 1 mm |
| Kąt cięcia | 3° |
| Liczba skoków na minutę | 55 |
| Ogranicznik tylny | 0 - 500 mm |
| Ogranicznik na stole | 225 |
| Moc silnika | 0,75 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1300 mm |
| Wymiary - głębokość | 960 mm |
| Wymiary - wysokość | 550 mm |
| Waga ok. | 238 kg |
| Sterowanie | brak (przyciski, pedał) |
| Ogranicznik tylny, zderzak | ręczny |