Odciąg do trocin jedno workowy DC 300 - 230 V BERNARDO
Cena regularna:
2 052,03 zł
2 524,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odciąg do trocin i wiórów BERNARDO DC 300 to wydajne, mobilne i niezawodne urządzenie oferowane w rewelacyjnej cenie. Idealny dla amatorów i profesjonalistów, doskonale sprawdza się w pracy z różnymi obrabiarkami i maszynami stolarskimi, takimi jak piły formatowe, frezarki czy strugarki.
Wydajność odsysania wynosi 2520 m³/h.
Więcej informacji w sekcjach poniżej
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa, zmniejszona możliwość naładowania statycznego
- Możliwość przemieszczania urządzenia dzięki seryjnemu zamontowaniu podwozia jezdnego
- Niewielkie wymiary, duża wydajność odsysania
- Nieskomplikowana, szybka wymiana zbiorników na wióry
- Złącze do rury z rozdzielaczem Y albo 1x130 mm albo 2x100 mm ( również z zaślepką
- Wysoka wydajność dzięki zastosowaniu aerodynamicznie ukształtowanego koła wentylatora z blachy stalowej
- W wyposażeniu standardowym z silnik wyposażony w przekaźnik termiczny
ZAKRES DOSTAWY:
- Foliowy worek na odpady - dolny
- Płócienny worek filtrujący - górny
- Obejmy i klamry
- Podwozie jezdne
- Adapter 1 x 130 mm / 2 x 100 mm
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z odciągiem DC 300.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Szukasz skutecznego odciągu do trocin i wiórów? Wybierz BERNARDO DC 300! To urządzenie łączy wydajność 2520 m³/h z mobilnością i niezawodnością, oferując idealne rozwiązanie dla każdego warsztatu. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą, DC 300 zapewni Ci czystość i efektywność pracy. Postaw na jakość BERNARDO i popraw warunki pracy w swoim warsztacie!
Dane techniczne
| Wydajność odsysania | 2520 m³/h |
| Powierzchnia filtra | 1,45 m² |
| Podciśnienie maks. | 1800 Pa |
| Przyłącze odsysania ø | 1 x 130 lub 2 x 100 mm |
| Pojemność pojemnika na odpady | 200 l |
| Ilość worków na wióry | 1 |
| Prędkość obrotowa | 2950 obr./min. |
| Poziom hałasu | 87,1 dB |
| Moc silnika | 2,1 kW |
| Moc silnika S1 100% | 1,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 860 mm |
| Wymiary - głębokość | 670 mm |
| Wymiary - wysokość | 1980 mm |
| Waga ok. | 36 kg |