Pionowa piła taśmowa do drewna HBS 260 * BERNARDO
Cena regularna:
2 002,44 zł
2 463,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pionowa pilarka taśmowa HBS 260 BERNARDO to kompaktowe i wydajne narzędzie, idealne dla majsterkowiczów hobbystów.
Z szerokością cięcia do 245 mm i wysokością do 150 mm, ta pilarka oferuje wszechstronne możliwości przy zachowaniu niewielkich rozmiarów.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Piła taśmowa
- Przymiar do cięć ukośnych
- Prowadnica
- Podstawa
- Oświetlenie LED
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z pionową piłą taśmową do drewna HBS 260 * BERNARD.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Podnieś swoje umiejętności majsterkowania z pionową pilarką taśmową HBS 260 BERNARDO! Dzięki kompaktowym wymiarom i wysokiej wydajności cięcia, to narzędzie jest idealne dla każdego hobbysty. Specjalne gumowe nakładki na kołach napędowych zapewniają cichą i bezwibracyjną pracę, co znacznie zwiększa trwałość pił taśmowych. Zainwestuj w pilarkę, która zapewni Ci precyzyjne i efektywne cięcie drewna!
Dane techniczne
| Szerokość cięcia maks. | 245 mm |
| Wysokość cięcia maks. | 150 mm |
| Wymiary piły taśmowej | 1826 x 10 x 0,35 |
| Podziałka brzeszczotu | 6 ZpZ |
| Szerokość brzeszczotu min | 6 mm |
| Szerokość brzeszczotu max | 12,5 mm |
| Prędkość cięcia | 760 m/min |
| Wielkość stołu - szerokość | 360 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 320 mm |
| Wysokość robocza | 930 mm |
| Zakres wychylenia stołu | 0° - 45° |
| Przyłącze odsysania Ø | 100 mm |
| Moc silnika | 0,42 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 650 mm |
| Wymiary - głębokość | 560 mm |
| Wymiary - wysokość | 1430 mm |
| Waga ok. | 32,5 kg |