Trak taśmowy BBS 650 B - silnik benzynowy * BERNARDO
Cena regularna:
15 187,80 zł
18 681,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trak taśmowy BBS 650 B BERNARDO to wydajne narzędzie do cięcia kłód drewnianych na deski, listwy, elementy stolarki budowlanej oraz obicia elewacyjne.
Wyposażony w piłę taśmową przeznaczoną do wzdłużnego piłowania, trak jest napędzany silnikiem benzynowym o mocy 10 kW.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Dynamicznie wyważone żeliwne odlewane koła napędowe zapewniające precyzyjny napęd
- Możliwość opcjonalnego przedłużenia łoża
- Przeznaczony do przecinania zarówno miękkich jak i twardych kłód drewna
- Ręczna regulacja posuwu i wysokości jednostki tnącej
- Standardowo wyposażona w układ chłodzenia i smarowania zapewniający bezawaryjną pracę piły
- Regulowany ogranicznik zapewnia pewne i łatwe mocowanie kłód drewna
ZAKRES DOSTAWY:
- Brzeszczot HSS 3660 x 32 x 1,1 mm
- Silnik benzynowy
- Przenośnik rolkowy o długości cięcia max. 5,1 m
- Zbiornik płynu chłodzącego
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Trakiem taśmowym BBS 650 B - silnik benzynowy * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zwiększ swoją wydajność w obróbce drewna z trakiem taśmowym BERNARDO! Prosta obsługa i niski koszt eksploatacji sprawiają, że trak taśmowy BERNARDO to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnego, ekonomicznego narzędzia do obróbki drewna. Inwestuj w jakość i niezawodność – wybierz trak taśmowy BERNARDO!
Dane techniczne
| Średnica pnia maks. | 650 mm |
| Szerokość materiału maks. | 520 mm |
| Maks. wysokość ostrza (regulacja wysokości) | 470 mm |
| Wysokość ostrza min. (regulacja wysokości) | 45 mm |
| Głębokość cięcia maks. | 180 mm |
| Długość cięcia w wersji podstawowej | 5100 mm |
| Przedłużenie (opcja) | 1950 mm |
| Długość cięcia maks. | bez limitu mm |
| Długość cięcia min. | 1000 mm |
| Posuw materiału | ręczny |
| Średnica koła zamachowego | 480 mm |
| Szerokość koła zamachowego | 22 mm |
| Wymiary piły taśmowej | 3660x32x1,1 mm |
| Prędkość piły | 1200 m/min. |
| Moc silnika | 10 kW |
| Napięcie | silnik spalinowy V |
| Wymiary - szerokość | 1800 mm |
| Wymiary - głębokość | 1700 mm |
| Wymiary - wysokość | 6505 mm |
| Waga ok. | 380 kg |
| Waga przedłużenia ok. | 55 kg |