Wentylator promieniowy RV 300 BERNARDO
Cena regularna:
1 786,18 zł
2 197,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator promieniowy RV 300 został specjalnie zaprojektowany dla małych instalacji odsysających, gdzie ilość wiórów w transporcie powietrza jest ograniczona.
Jego główną cechą jest wszechstronność montażu, ponieważ można go zamontować zarówno na ścianie, jak i na suficie.
Dzięki temu użytkownik ma większą elastyczność w dostosowaniu go do konkretnych potrzeb przestrzennych instalacji.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Rozgałęźnik 1 x 130 mm / 2 x 100 mm
- Adapter prostokątny / okrągły
- Konsola do montażu ściennego
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Wentylatorem promieniowym RV 300 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Jeśli potrzebujesz efektywnego wentylatora do małych instalacji odsysających, to RV 300 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Jego wszechstronny montaż pozwoli Ci zoptymalizować układ przestrzenny Twojej instalacji. Wybierz RV 300, aby zapewnić skuteczną cyrkulację powietrza i utrzymać czystość w Twoim miejscu pracy!
Dane techniczne
| Podciśnienie maks. | 1950 Pa |
| Wydajność odsysania | 2520 m³/h |
| Przyłącze odsysania ø | 1 x 130 lub 2 x 100 mm |
| Średnica wylotu | 125 mm |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 450 mm |
| Wymiary - głębokość | 400 mm |
| Wymiary - wysokość | 520 mm |
| Waga ok. | 22 kg |