Gilotyna, nożyce gilotynowe mechaniczne MTA 3060 x 2 NCC BERNARDO
Cena regularna:
133 650,41 zł
164 390,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gilotyna, nożyce gilotynowe mechaniczne MTA 3060 x 2. BERNARDO Profesjonalne, mocne i precyzyjne mechaniczne nożyce gilotynowe do blachy.
Nożyce gilotynowe wykonano z najwyższą starannością przy użyciu najlepszej jakości materiałów.
(Nowa seria MTA, dawniej MTS, z uwzględnieniem wszelkich usprawnień serii MTS oraz najnowszych wymagań dotyczących norm i dyrektyw UE).
Oferowany model gilotyny mechanicznej posiada sterowanie numeryczne NCC.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
- W wyposażeniu standardowym z urządzeniem do mocowania arkuszy, optymalne do cienkich arkuszy
- Ramiona podporowe z przodu ułatwiają obróbkę dużych paneli
- Ogranicznik tylny z napędem silnikowym, precyzyjny ruch za pomocą śrub pociągowych tocznych
- Przejrzyście rozplanowany panel obsługowy z wbudowanym układem sterowania
- Solidna konstrukcja z blachy stalowej zapewniająca pracę bez drgań
- Stół podporowy z ogranicznikiem prostokątnym po obu stronach
- Wysokie bezpieczeństwo operatora dzięki osłonie ochronnej i fotokomórkom z tyłu maszyny
- Dwuostrzowe noże wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują czyste i pozbawione zadziorów cięcie
- Automatycznie działające urządzenie przytrzymujące do mocowania blachy
KONTROLER NC MARKI BRL 401.2
- Jednostka calowa / metryczna.
- Pomiar 0 - 10 metrów.
- Czułość 0,1 mm / 0,001 cala (regulowana).
- 3 tryby pracy (automatyczny, półautomatyczny, ręczny.)
- Możliwość tworzenia do 100 programów (10 kroków w każdym programie).
- Praca bez ustawionych wartości (tryb pojedynczy).
- Definicja górnej i dolnej granicy.
- Operacja kontroli pozycji z podwójną prędkością.
- Ostrzeżenie z komunikatami o błędach.
- Programowalne ręczne klawisze ruchu.
- Zapis ustawionych pozycji i zliczanie wartości po wyłączeniu zasilania.
ZAKRES DOSTAWY:
- Licznik cięć
- Oświetlenie linii cięcia
- Ogranicznik tylny ręczny (MANUALNY)
- Przednie podpórki blachy
- Boczne ograniczniki
- Blacha ochronna z fotokomórkami
- Pedał nożny z wyłącznikiem awaryjnym
- Nóż ze stali narzędziowej (dwustronny)
- Ramię kątowe z rowkami T-owymi z miarą
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z gilotyną, nożyce gilotynowe mechaniczne MTA 3060 x 2 NCC BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj nową serię MTA nożyc gilotynowych mechanicznych 3060 x 2 BERNARDO. Z najwyższą starannością wykonane i spełniające najnowsze standardy bezpieczeństwa UE, te nożyc są gotowe do podjęcia każdego wyzwania w obróbce blachy.
Dane techniczne
| Długość cięcia | 3060 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 2 mm |
| Kąt cięcia | 1° 30‘ |
| Liczba skoków na minutę | 31 |
| Wysokość robocza | 810 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 750 mm |
| Szerokość stołu | 390 mm |
| Moc silnika | 4 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 3650 mm |
| Wymiary - głębokość | 2100 mm |
| Wymiary - wysokość | 1260 mm |
| Waga ok. | 2170 kg |
| Sterowanie | pulpit - NC |
| Ogranicznik tylny, zderzak | motoryczny |