Gilotyna, nożyce gilotynowe mechaniczne MTE 1360 x 6 NCC * BERNARDO
Cena regularna:
91 125,20 zł
112 084,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Wyrzut blachy odbywa się z przodu (do maks. szerokości 400 mm) lub z tyłu maszyny
- Zmotoryzowane nożyce do blachy do cięcia różnych materiałów, takich jak blacha stalowa, mosiądz, aluminium, miedź, ...
- Zmotoryzowany tylny zderzak, precyzyjny ruch za pomocą śrub kulowych
- Powierzchnia stołu ze zintegrowanymi rolkami, idealna do dużych detali
- Obustronne ostrza górne i dolne wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują czyste cięcie bez zadziorów
- Stół podporowy z ogranicznikiem pod kątem prostym ze skalą, krzywką przechylną i rowkiem teowym
- Wysokie bezpieczeństwo operatora dzięki płycie ochronnej i fotokomórkom z tyłu maszyny
- Przejrzysty panel sterowania ze zintegrowanym sterowaniem NC BRL 401.2 (licznik cięcia, szerokość cięcia,...)
BERNARDO | Nebingerstraße 7a | 4020 Linz | Austria - Data powstania: 1979 r.
„Najszersza ofert w dobrej cenie”
PWA Austria, właściciel marki BERNARDO, to uznane w całej Europie konsorcjum, z wieloletnią tradycją w branży obrabiarek.
Od założenia firmy PWA w 1979 r. minęło 40 lat lecz zasady i ambicje pozostały te same: Oferować najszerszy zakres maszyn,
urządzeń i akcesoriów do obróbki drewna, metalu i blachy w możliwie najniższej cenie, przy zachowaniu najlepszej
jakości - sprostać potrzebom każdego klienta. Firma posiada prawie 10 000 metrów kwadratowych magazynu i salonu wystawowego
oraz najlepszych specjalistów z branży. Swoje towary oferuje w 26 krajach Europy, ciągle poszerzając rynek.
Jako bezpośredni przedstawiciel, mamy przyjemność z powodzeniem wzmacniać jej pozycję również w naszym kraju.
Gwarancja? Minimum 2 lata!
Zarówno dla klienta detalicznego jak przy zakupie „na firmę”.
Bez żadnych gwiazdek czy ukrytych, przymusowych i płatnych przeglądów - po prostu minimum 2 lata!
Serwis w całej Polsce i za granicą!
Świadczymy serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny w całej Polsce, oraz - w uzgodnionych przypadkach - również za jej granicami.
Kontrola jakości - bezpieczeństwo!
Niestety jest wiele ofert maszyn i urządzeń, które nie mają prawa być sprzedawane - oraz nie mogą pracować na terytorium UE.
Już na pierwszy „rzut oka” widać, że są to najtańsze wyroby, w których oszczędzono nie tylko na jakości użytych materiałów
(żywotności i precyzji), ale - i co najgorsze - na bezpieczeństwie.
Warto wybrać precyzję obróbki i długą żywotność, spokój i bezpieczeństwo swoje lub pracowników. HAFEN oferuje obrabiarki i sprężarki z prawdziwym CE UE - certyfikowane przez najlepszych w UE.
Dane techniczne
| Długość cięcia | 1360 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 6.0 mm |
| Kąt cięcia | 2° |
| Liczba skoków na minutę | 31 |
| Wysokość robocza | 810 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 750 mm |
| Szerokość stołu | 455 mm |
| Moc silnika | 7,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 2100 mm |
| Wymiary - głębokość | 2250 mm |
| Wymiary - wysokość | 1400 mm |
| Waga ok. | 2350 kg |
| Sterowanie | pulpit - NC |
| Ogranicznik tylny, zderzak | motoryczny |