Gilotyna, nożyce gilotynowe mechaniczne MTE 3060 x 4 NCC * BERNARDO
Cena regularna:
136 350,41 zł
167 711,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mechaniczna gilotyna MTE 3060 x 4 NCC BERNARDO to solidne narzędzie, które zapewni Ci nie tylko mocne i precyzyjne cięcie, ale także wygodę użytkowania dzięki sterowaniu numerycznemu NCC i funkcji wyrzutu blachy z przodu.
Idealna do szerokiego zakresu zastosowań w obróbce blachy, seria MTE spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Seria MTE posiada wyrzut blachy odbywa się z przodu (do maks. szerokości 400 mm) lub z tyłu maszyny
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Wyrzut blachy odbywa się z przodu (do maks. szerokości 400 mm) lub z tyłu maszyny
- Zmotoryzowane nożyce do blachy do cięcia różnych materiałów, takich jak blacha stalowa, mosiądz, aluminium, miedź, ...
- Zmotoryzowany tylny zderzak, precyzyjny ruch za pomocą śrub kulowych
- Powierzchnia stołu ze zintegrowanymi rolkami, idealna do dużych detali
- Obustronne ostrza górne i dolne wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują czyste cięcie bez zadziorów
- Stół podporowy z ogranicznikiem pod kątem prostym ze skalą, krzywką przechylną i rowkiem teowym
- Wysokie bezpieczeństwo operatora dzięki płycie ochronnej i fotokomórkom z tyłu maszyny
- Przejrzysty panel sterowania ze zintegrowanym sterowaniem NC BRL 401.2 (licznik cięcia, szerokość cięcia,...)
ZAKRES DOSTAWY:
- Przednia regulacja szczeliny cięcia
- Oświetlenie linii cięcia
- Ogranicznik tylny z napędem silnikowym NC
- Przednie podpórki blachy
- Powierzchnia stołu z rolkami
- Boczny ogranicznik ze skalą
- Blacha ochronna z fotokomórkami
- Sterowanie NC BRL 401.2
- Pedał nożny z wyłącznikiem awaryjnym
- Nóż ze stali narzędziowej
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Gilotyną, nożyce gilotynowe mechaniczne MTE 3060 x 4 NCC * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zainwestuj w doskonałą jakość i precyzję cięcia dzięki gilotynie mechanicznej MTE 3060 x 4 NCC BERNARDO. Wyposażona w zaawansowane sterowanie numeryczne NCC i funkcję wyrzutu blachy z przodu, ta gilotyna jest niezbędnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy cenią sobie wysoką jakość i efektywność w swojej pracy. Nie czekaj dłużej - podnieś swoje możliwości produkcyjne już teraz!
Dane techniczne
| Długość cięcia | 3060 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 4 mm |
| Kąt cięcia | 1° 30‘ |
| Liczba skoków na minutę | 31 |
| Wysokość robocza | 800 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 750 mm |
| Szerokość stołu | 455 mm |
| Moc silnika | 7,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 3770 mm |
| Wymiary - głębokość | 2250 mm |
| Wymiary - wysokość | 1400 mm |
| Waga ok. | 4000 kg |
| Sterowanie | pulpit - NC |
| Ogranicznik tylny, zderzak | motoryczny |