Gilotyna, nożyce gilotynowe mechaniczne MTM 1250 x 3 BERNARDO
Cena regularna:
40 945,53 zł
50 363,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne mechaniczne nożyce gilotynowe serii MTM 1250 x 3 BERNARDO to profesjonalne narzędzie do cięcia blachy.
Wykonane z najwyższą starannością i z najlepszej jakości materiałów, zapewniające precyzyjne cięcie bez względu na grubość materiału.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Do efektywnego cięcia różnych materiałów, np. blachy stalowej, mosiądzu, aluminium, miedzi, ...
- Dwu-ostrzowe noże górne i dolne wykonane z wysokiej jakości stali
- Obsługa za pomocą pedału nożnego, dłonie pozostają wolne dla optymalnego ustawienia blachy
- Ramiona podporowe z przodu ułatwiają obróbkę dużych paneli
- Duże bezpieczeństwo obsługi zapewnia blacha ochronna i bariera świetlna (
- Precyzyjna praca dzięki wbudowanemu oświetleniu linii cięcia z konturem
- Solidna konstrukcja z blachy stalowej zapewniająca bezwibracyjną pracę
- Szybka regulacja precyzyjnego ogranicznika tylnego (600 mm) za pomocą koła ręcznego
- Automatycznie działające urządzenie przytrzymujące do mocowania blachy
ZAKRES DOSTAWY:
- Oświetlenie linii cięcia
- Ogranicznik tylny ręczny
- Przednie podpórki blachy
- Boczny ogranicznik
- Blacha ochronna z barierą świetlną
- Pedał
- Nóż ze stali narzędziowej
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Gilotyną, nożyce gilotynowe mechaniczne MTM 1250 x 3 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj profesjonalizm i precyzję nożyc gilotynowych mechanicznych MTM 1250 x 3 BERNARDO - idealne narzędzie dla każdego, kto poszukuje mocnego i precyzyjnego sprzętu do cięcia blachy. Ten niezwykle korzystny cenowo model oferuje wysokiej jakości parametry.
Dane techniczne
| Długość cięcia | 1250 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 3 mm |
| Kąt cięcia | 2° |
| Liczba skoków na minutę | 30 |
| Wysokość robocza | 820 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 600 mm |
| Szerokość stołu | 380 mm |
| Moc silnika | 3 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1970 mm |
| Wymiary - głębokość | 1170 mm |
| Wymiary - wysokość | 1100 mm |
| Waga ok. | 980 kg |
| Sterowanie | brak (przyciski, pedał) |
| Ogranicznik tylny, zderzak | ręczny |