Grubościówka DH 310 S BERNARDO
Cena regularna:
10 732,52 zł
13 201,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grubościówka DH 310 BERNARDO to bezpieczeństwo, stabilność, zwarta budowa i w dodatku prostota obsługi.
Model DH 310 S jest wyposażony w spiralny wał z wymiennymi węglikowymi płytkami nożowymi, redukuje poziom hałasu o około 50% i wydłuża ostrość ponad 20-krotnie względem klasycznego wału na noże.
Bezstopniowy posuw i cyfrowy wskaźnik na kole umożliwiają dokładne ustawienie stołu grubościówki.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Zastosowanie spiralnego wału z wymiennymi węglikowymi płytkami nożowymi, który redukuje poziom hałasu o około 50% oraz wydłuża ostrość ponad 20-krotnie względem klasycznego wału na noże.
- Zaletą wkładek węglikowych w przypadku uszkodzenia pojedyncze noże można wymienić lub obrócić, co znacząco redukuje koszt eksploatacji
- Ostrza z węglików spiekanych zapewniają struganie bez wyrywania i optymalną gładkość w przypadku każdego rodzaju drewna
- Idealnie równe struganie grubościowe dzięki stołowi ze środkową prowadnicą kolumnową i podparciem
- Dokładność obróbki 0,1 mm, ustawiana za pomocą cyfrowego wskaźnika na kole ręcznym
- Wysoka kultura pracy dzięki osłonie wygłuszającej hałas
- Szlifowany stół grubościówki do przedmiotów o wysokości do 230 mm
- W wyposażeniu standardowym z przedłużeniem stołu i wbudowanymi rolkami
- Napęd łańcuchowy do dokładnego posuwu obrabianego przedmiotu
- Liczne urządzenia zabezpieczające: wyłącznik z wyzwalaczem podnapięciowym, wyłączniki krańcowe chroniące przed niezamierzonym włączeniem, wyłącznik awaryjny
ZAKRES DOSTAWY:
- Spiralna głowica tnąca z 52 szt. Ostrza TCT
- Zapasowe ostrza TCT (5 szt.)
- Cyfrowy wskaźnik regulacji stołu grubościówki
- Przedłużenie stołu z rolkami
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Grubościówką DH 310 S BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz strugarkę DH 310 S BERNARDO – maszynę, która łączy bezpieczeństwo, stabilność i łatwość obsługi w jednym urządzeniu. Jej szerokie wyposażenie podstawowe sprawia, że jest to wyjątkowo korzystny wybór w atrakcyjnej cenie.
Dane techniczne
| Szerokość strugania grubościówki | 310 mm |
| Prześwit - wysokość materiału min. | 5 mm |
| Prześwit - wysokość materiału maks. | 230 mm |
| Wielkość stołu - szerokość | 930 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 310 mm |
| Grubość wióra w grubościówce maks. | 5 mm |
| Średnica wału strugarki | 95 mm |
| Ilość noży/płytek na wale | 52 szt. |
| Prędkośc obrotowa wału strugarki | 4050 obr./min. |
| Prędkość posuwu | 6 m/min. |
| Przyłącze odsysania ø | 100 mm |
| Moc silnika | 3,0 kW |
| Moc silnika S1 100% | 2,2 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1110 mm |
| Wymiary - głębokość | 600 mm |
| Wymiary - wysokość | 1020 mm |
| Waga ok. | 180 kg |
| Rodzaj wału | Wymienne płytki |