Hydrauliczna prasa krawędziowa AKPL 2000 x 80 ** BERNARDO
Cena regularna:
120 150,41 zł
147 785,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria profesjonalnych pras hydraulicznych krawędziowych AKPL 2000 x 80 ** BERNARDO oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczne, które zapewniają wyjątkową wydajność i dokładność w każdym zadaniu. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, te prasy hydrauliczne gwarantują niezawodność działania oraz łatwość obsługi.
Wyposażone w najnowsze innowacje, są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom w warsztacie. To narzędzie, na które można polegać przy realizacji najbardziej precyzyjnych prac.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Narzędzie górne z szybkim mocowaniem - krótkim czasem przełączania
- Stabilna, wolna od naprężeń rama maszyny wykonana z wysokiej jakości stali
- Śruby kulowe zapewniają wysoką dokładność pozycjonowania tylnego zderzaka (oś x)
- Tylna osłona bezpieczeństwa oraz lewe i prawe osłony boczne (klatka bezpieczeństwa)
- Główne komponenty elektryczne firmy SCHNEIDER ELECTRIC
- Przednia kurtyna świetlna w zakresie dostawy (Dostępne opcjonalnie zaawansowane systemy bariery świetlnej SDKL, SENSOR)
- System sterowania ESTUN E21, aluminiowe ramię z panelem sterowania,
- Cyfrowe odczyty dla osi X,Y
- Segmentowane górne narzędzie dla dużej liczby możliwości gięcia
- Kompaktowy i nie wymagający konserwacji zespół hydrauliczny renomowanej marki BOSCH REXROTH
- Seryjnie z ręcznie regulowanym stołem
ZAKRES DOSTAWY:
- Ręcznie regulowany stół
- Ogranicznik ze śrubą kulową
- Górne narzędzie z szybkim mocowaniem
- Sterowanie Estun E21
- Klatka ochronna
- Pedał nożny z zatrzymaniem awaryjnym
- Przednia kurtyna świetlna
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z hydrauliczną prasą krawędziową AKPL 2000 x 80 ** BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Precyzja, dokładność i prostość użytkowania staje się rzeczywistością dzięki naszej serii profesjonalnych pras hydraulicznych warsztatowych! Oferuje ona pewność, że Twoja praca będzie niezwykle efektywna i precyzyjna. Nie trać czasu - dołącz do grona zadowolonych użytkowników i maksymalizuj swoje możliwości w warsztacie już teraz!
Dane techniczne
| Siła nacisku | 80 ton |
| Długość zginania | 2000 mm |
| Odstęp między kolumnami | 1500 mm |
| Długość skoku | 110 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 600 mm |
| Prześwit | 300 mm |
| Szerokość stołu | 180 mm |
| Wysokość robocza | 790 mm |
| Prędkość opuszczania, dojazdu | 85 mm/s |
| Prędkość gięcia | 8 mm/s |
| Prędkość powrotna | 85 mm/s |
| Zbiornik oleju | 160 l |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Wymiary - szerokość | 2600 mm |
| Wymiary - głębokość | 1250 mm |
| Wymiary - wysokość | 2080 mm |
| Waga ok. | 5900 kg |
| System bezpieczeństwa - klatka | TAK |