Kompresor pasowy - tłokowy CIERZO C-3/200-BV- (400V) (200L, 3KM, 10BAR) JOSVAL (koła))
Cena regularna:
6 709,76 zł
8 253,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompresor pasowy tłokowy JOSVAL CIERZO C-3/200 - BV to mobilne urządzenie dwu-tłokowe, które oferuje wysoką wydajność i wszechstronność w kompaktowej formie.
Wyposażony w mocny silnik o mocy 3 KM oraz pojemny zbiornik 200 litrów, kompresor osiąga ciśnienie 10 bar i wydajność 350 l/min.
Dwa cylindry i automatyczny zawór zapewniają efektywne i stabilne działanie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do różnorodnych zastosowań.
Przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu do intensywnego użytkowania.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Żeliwny cylinder, który zapewnia dłuższy okres eksploatacji oraz wysokie parametry pracy.
- Duże łopatki zapewniające skuteczniejsze chłodzenie.
- Sferoidalny odlewany wał korbowy z podwójnym podparciem zapewniającym stabilność.
- Kilkustopniowe zawory trzcinowe powietrza zapewniające większy przepływ.
- Duże koło pasowe wentylatora zapewniające optymalne chłodzenie głowicy.
- Filtr powietrza dużej wydajności.
- Niski poziom hałasu dzięki pracy przy małej prędkości obrotowej.
- Wyłącznik ciśnieniowy z zabezpieczeniem termicznym (dotyczy tylko modeli na siłę).
- Sprężarki z napędem pasowym (50 I 100 l) wyposażone w szpulę 5 oraz 5 m waż powietrza z szybkozłączką
- Cichy, wydajny i bezawaryjny kompresor w niewielkiej cenie
- Optymalny stosunek ceny do jakośći
ZAKRES DOSTAWY:
- Kompresor pasowy - tłokowy CIERZO C-3/200
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Kompresorem pasowym - tłokowym CIERZO C-3/200
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Jeśli szukasz wydajnego i mobilnego kompresora, JOSVAL CIERZO C-3/200 BV to idealne rozwiązanie, które zapewnia moc i elastyczność w kompaktowej formie. Dzięki silnikowi o mocy 3 KM, pojemnemu zbiornikowi 200 litrów i wydajności 350 l/min, ten kompresor z łatwością sprosta wymagającym zadaniom. Automatyczny zawór i dwa cylindry gwarantują stabilne działanie i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Wybierając JOSVAL CIERZO, inwestujesz w sprzęt, który łączy moc, efektywność i mobilność, dostosowany do szerokiego zakresu zastosowań.
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 3 KM, 2,2 kW |
| Pojemnosć zbiornika | 200 l |
| Ilość Cylindrów | 2 |
| Stopnie Sprężania | 1 |
| Wydajność | 350 l/m, 21 m³/h |
| Obroty | 1325 obr./min. |
| Wymiary - szerokość | 1460 mm |
| Wymiary - głębokość | 640 mm |
| Wymiary - wysokość | 1040 mm |
| Waga ok. | 106 kg |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Napięcie | 400 V |
| Rodzaj napędu | Pasowy |