Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 100-A VV
Opis
Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 100-A VV to nowoczesne urządzenie o mocy 100 KM, przeznaczone do wszechstronnych zastosowań przemysłowych.
Oferuje regulowaną wydajność w zakresie od 6150 do 12 300 l/min przy maksymalnym ciśnieniu 8 bar.
Dzięki niskiemu poziomowi hałasu wynoszącemu 72 dB, jego praca jest komfortowa i nie uciążliwa dla otoczenia.
Solidna konstrukcja o wadze około 1250 kg zapewnia stabilność oraz długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 100 KM, 75 kW |
| Wydajność | 12300-6150 l/m, 792-396 m³/h |
| Ciśnienie | 8 bar |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Złącze | 2" cale |
| Wymiary - szerokość | 1960 mm |
| Wymiary - głębokość | 1100 mm |
| Wymiary - wysokość | 1620 mm |
| Waga ok. | 1250 kg |
| Zablokuj możliwość zakupu | Tak |