Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20-500 -YA-
Opis
Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20-270 -YA- to wszechstronne i wydajne urządzenie, które spełnia oczekiwania zarówno w przemysłowych, jak i rzemieślniczych zastosowaniach.
Zapewnia wydajność na poziomie 1950 l/m.
Model zawiera zbiornik o pojemności 500 l.
Z mocą 20 KM, ten kompresor zapewnia niezawodne źródło sprężonego powietrza, idealne do różnych zadań.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Napęd pasowy - maksymalna wydajność i niezawodność minimalizując koszty utrzymania.
- Łatwy i szybki dostęp
- Silnik elektryczny IE3 wysokiej wydajności, i niezwykle niskiego poboru mocy- NISKA prędkość obrotowa
- Start DELTA (Y-;) lub falownik system VV.
- Przycisk zatrzymania awaryjnego
Sterowanie dotykowe CIERZO SCR
- Sterowanie kierunkiem obrotów wirnika.
- Pomiar i kontrola temperatury.
- Możliwość sterowania zdalnego lub lokalnego
- Funkcja Multicontrol (do 16 kompresorów).
- System ochrony silnika (blok, zwarcie, kolejność faz, zanik, asymetrii napięcia i przeciążenia)
- Menu sterowania: start, stop i obsługa
- Programowanie czasu (kalendarz).
- Programowanie ciśnienia.
- Integracja ze SCADA.
ZAKRES DOSTAWY:
- Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20-500 -YA-
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Kompresorem śrubowym JOSVAL CIERZO SCR 20-500 -YA- .
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz kompresor JOSVAL CIERZO SCR 20-500 -YA- i przekonaj się, jak efektywne może być sprężanie powietrza. Model zawiera zbiornik o pojemności 500 l. Z mocą silnika 20 KM i wydajnością wynoszącą 1950 l/m, ten model jest stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują doskonałej wydajności. Niezależnie od branży, kompresor JOSVAL zapewnia doskonałą jakość i trwałość, które są niezbędne w codziennej pracy.
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 20 KM, 15 kW |
| Wydajność | 1950 l/m, 117 m³/h |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Złącze | 1/2" cale |
| Wymiary - szerokość | 1930 mm |
| Wymiary - głębokość | 1000 mm |
| Wymiary - wysokość | 1780 mm |
| Waga ok. | 430 kg |
| Zablokuj możliwość zakupu | Tak |