Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20 -VV- INVERTER
Opis
Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20 -VV- INVERTER to zaawansowane urządzenie, które łączy mocny silnik o mocy 20 KM z doskonałą wydajnością.
Dzięki regulowanej wydajności wynoszącej 1960 - 980 l/m i ciśnieniu roboczemu 10 bar, kompresor ten jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych wymagających niezawodności i efektywności.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Napęd pasowy - maksymalna wydajność i niezawodność minimalizując koszty utrzymania.
- Łatwy i szybki dostęp
- Silnik elektryczny IE3 wysokiej wydajności, i niezwykle niskiego poboru mocy- NISKA prędkość obrotowa
- Start DELTA (Y-;) lub falownik system VV.
- Przycisk zatrzymania awaryjnego
Sterowanie dotykowe CIERZO SCR
- Sterowanie kierunkiem obrotów wirnika.
- Pomiar i kontrola temperatury.
- Możliwość sterowania zdalnego lub lokalnego
- Funkcja Multicontrol (do 16 kompresorów).
- System ochrony silnika (blok, zwarcie, kolejność faz, zanik, asymetrii napięcia i przeciążenia)
- Menu sterowania: start, stop i obsługa
- Programowanie czasu (kalendarz).
- Programowanie ciśnienia.
- Integracja ze SCADA.
ZAKRES DOSTAWY:
- Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20 -VV- INVERTER
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Kompresorem śrubowym JOSVAL CIERZO SCR 20 -VV- INVERTER
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 20 -VV- INVERTER- to produkt przeznaczony dla warsztatów, lakierni i innych firm, dla których kompresor powietrza jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Kompresor cechuje napęd pasowy, silnik o mocy 20 KM, wydajność na poziomie 1960 - 980 l/m oraz znakomity stosunek jakości do ceny. Jeśli szukasz ekonomicznej sprężarki śrubowej dla swojej firmy - model CIERZO SCR 20 -VV-będzie znakomitym wyborem!
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 20 KM, 15 kW |
| Wydajność | 1960 - 980 l/m, 117,6 - 58,8 m³/h |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Złącze | 1" cale |
| Wymiary - szerokość | 1000 mm |
| Wymiary - głębokość | 1000 mm |
| Wymiary - wysokość | 1150 mm |
| Waga ok. | 324 kg |
| Zablokuj możliwość zakupu | Tak |