Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 60-C VV
Cena regularna:
106 753,66 zł
131 307,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 60-C VV to wydajne urządzenie sprężające o mocy 60 KM, które dostarcza elastyczną wydajność od 5710 do 2855 l/m przy ciśnieniu 13 bar.
Dzięki nowoczesnej technologii i solidnej konstrukcji, ten kompresor sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych, zapewniając niezawodność i efektywność działania.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 60 KM, 45 kW |
| Wydajność | 5710-2855 l/m, 342,6-171,3 m³/h |
| Ciśnienie | 13 bar |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Złącze | 1 1/2" cale |
| Wymiary - szerokość | 1700 mm |
| Wymiary - głębokość | 1000 mm |
| Wymiary - wysokość | 1350 mm |
| Waga ok. | 920 kg |