Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 75-C VV
Cena regularna:
128 137,40 zł
157 609,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompresor śrubowy JOSVAL CIERZO SCR 75-C VV to zaawansowane urządzenie o mocy 75 KM, które zapewnia efektywną wydajność w zakresie 6590-3295 l/m.
Z ciśnieniem roboczym 13 bar, idealnie nadaje się do różnorodnych zastosowań przemysłowych, gdzie potrzebna jest niezawodna i wydajna dostawa sprężonego powietrza.
Dodatkowo, niski poziom hałasu wynoszący 72 dB sprawia, że jest to doskonały wybór do miejsc pracy wymagających cichego funkcjonowania.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 75 KM, 55 kW |
| Wydajność | 6590-3295 l/m, 395,4-197,7 m³/h |
| Ciśnienie | 13 bar |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Złącze | 1 1/2" cale |
| Wymiary - szerokość | 1700 mm |
| Wymiary - głębokość | 1000 mm |
| Wymiary - wysokość | 1350 mm |
| Waga ok. | 1.010 kg |