Kompresor śrubowy PRACTIKO 10-500/A EDS (500L, 10KM, 10BAR) JOSVAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompresor śrubowy PRACTIKO 10-500/A EDS marki JOSVAL to zaawansowane urządzenie o mocy 10 KM.
Wyposażone w zbiornik o pojemności 500 litrów i maksymalne ciśnienie robocze 10 bar.
Wydajność wynosząca 1250 l/min zapewnia niezawodną i efektywną pracę w różnych zastosowaniach przemysłowych.
Mimo dużej mocy, urządzenie emituje hałas na poziomie 81 dB, co jest standardem dla sprężarek o takiej specyfikacji.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Wydajna i niezawodna kompaktowa sprężarka śrubowa
- Niska prędkość obrotowa
- Przełącznik gwiazda - trójkąt
- Zawór wlotowy z zaworem elektromagnetycznym
- Sonda temperatury
- Elektroniczna płyta sterowania zapewniająca:
- Zintegrowane zabezpieczenie silnika (blokady, zwarcia, kolejności faz, braku fazy, nierównowagi napięcia i przeciążenia silnika)
- Przekaźnik sterujący kierunkiem obrotów
- Wskaźnik temperatury
- Specjalne gumowe zabezpieczenie przed wibracjami
- Trzy dostępne wersje: ze zbiornikiem, ze zbiornikiem i osuszaczem, oraz bez zbiornika
- Wydajność strumienia powietrza podana zgodnie z ISO 1217
- Pomiar poziomu hałasu wykonano zgodnie z CAGI PN EUROP
ZAKRES DOSTAWY:
- Kompresor śrubowy PRACTIKO 10-500/A EDS (500L, 10KM, 10BAR) JOSVAL.
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Kompresorem śrubowym PRACTIKO 10-500/A EDS (500L, 10KM, 10BAR) JOSVAL.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Kompresor JOSVAL PRACTIKO 10-500/A EDS to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują dużej wydajności i stabilnej pracy w warunkach przemysłowych. Z mocą 10 KM i pojemnością zbiornika 500 litrów, urządzenie gwarantuje długotrwałą pracę bez przestojów. Wydajność 1250 l/min zapewnia szybkie zasilanie narzędzi pneumatycznych, a solidna konstrukcja to inwestycja w trwałość i niezawodność.
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 10 KM, 7,5 kW |
| Pojemnosć | 500 l |
| Wydajność | 1250 l/m, 75 m³/h |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Poziom hałasu | 81 dB |
| Złącza | 1/2" cale |
| Wymiary - szerokość | 1930 mm |
| Wymiary - głębokość | 600 mm |
| Wymiary - wysokość | 1450 mm |
| Waga ok. | 370 kg |
| Typ startu | STAR DELTA START (Y-Δ) |
| Osuszacz | TAK - dodatkowy EDS |