Kompresor śrubowy PRACTIKO 5.5/A (5.5KM, 10BAR) JOSVAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompresor śrubowy PRACTIKO 5.5/A marki JOSVAL to potężne urządzenie zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności w wymagających warunkach.
Z silnikiem o mocy 5,5 KM, wydajnością 530 litrów na minutę i maksymalnym ciśnieniem 10 bar, kompresor ten idealnie sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach, zapewniając ciągły i stabilny dopływ sprężonego powietrza.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Wydajna i niezawodna kompaktowa sprężarka śrubowa
- Niska prędkość obrotowa
- Przełącznik gwiazda - trójkąt
- Zawór wlotowy z zaworem elektromagnetycznym
- Sonda temperatury
- Elektroniczna płyta sterowania zapewniająca:
- Zintegrowane zabezpieczenie silnika (blokady, zwarcia, kolejności faz, braku fazy, nierównowagi napięcia i przeciążenia silnika)
- Przekaźnik sterujący kierunkiem obrotów
- Wskaźnik temperatury
- Specjalne gumowe zabezpieczenie przed wibracjami
- Trzy dostępne wersje: ze zbiornikiem, ze zbiornikiem i osuszaczem, oraz bez zbiornika
- Wydajność strumienia powietrza podana zgodnie z ISO 1217
- Pomiar poziomu hałasu wykonano zgodnie z CAGI PN EUROP
ZAKRES DOSTAWY:
- Kompresor śrubowy PRACTIKO 5.5/A (5.5KM, 10BAR) JOSVAL
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Kompresorem śrubowym PRACTIKO 5.5/A (5.5KM, 10BAR) JOSVAL.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz kompresor śrubowy PRACTIKO 5.5/A JOSVAL, aby zyskać potężną wydajność i niezawodność. Silnik o mocy 5,5 KM i wydajność 530 litrów na minutę zapewniają szybkie i efektywne napełnianie, a ciśnienie 10 bar gwarantuje wszechstronność zastosowań w różnorodnych projektach. Idealny dla profesjonalistów, którzy potrzebują mocy i trwałości w jednym.
Dane techniczne
| Moc silnika sprężarki | 5,5 KM, 4 kW |
| Pojemnosć | bez zbiornika (opcja) l |
| Wydajność | 530 l/m, 31,8 m³/h |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Złącza | 3/4" cale |
| Wymiary - szerokość | 950 mm |
| Wymiary - głębokość | 450 mm |
| Wymiary - wysokość | 770 mm |
| Waga ok. | 170 kg |
| Typ startu | STAR DELTA START (Y-Δ) |
| Osuszacz | Bez (opcja) |