Nożyce do blachy HS 10 BERNARDO
Cena regularna:
1 012,20 zł
1 245,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do blachy HS 10 BERNARDO to niezawodne narzędzie doceniane w branży.
Dzięki inteligentnemu projektowi użytkownik może łatwo i precyzyjnie ciąć różnorodne materiały bez wysiłku.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Nożyce standardowe dla instalatorów, do warsztatów ślusarskich i warsztatów szkolnych
- Dzięki korzystnej geometrii umożliwiają przecinanie bez użycia dużej siły
- Pewne mocowanie materiau dzięki zastosowaniu regulowanego dociskacza
- Korpus urządzenia ze stabilnych płyt stalowych
- Specjalny kształt ułatwia przesuwanie blachy
- Niezawodne wykonywanie czynności po obrysie dzięki dobrej widoczności noża
ZAKRES DOSTAWY:
- Dźwignia
- Nóż tnący
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Nożycami do blachy HS 10 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj niezawodne nożyce do blachy HSG 10 BERNARDO - cenione przez setki warsztatów i tysiące instalatorów. Ich innowacyjny projekt pozwala na cięcie bez użycia siły, zapewniając wygodę i efektywność.
Dane techniczne
| Długość cięcia maks. | 210 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 4 mm |
| Pręty okrągłe | 13 mm |
| Płaskownik stalowy | 70 x 5 mm |
| Długość noża | 255 mm |
| Wymiary - szerokość | 130 mm |
| Wymiary - głębokość | 400 mm |
| Wymiary - wysokość | 1130 mm |
| Waga ok. | 23 kg |
| Sposób montażu | Montowana na stole |