Nożyce do blachy HS 300 x 1,5 BERNARDO
Cena regularna:
1 088,62 zł
1 339,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do blachy HS 300 x 1,5 BERNARDO to wysokiej jakości narzędzie stworzone do precyzyjnego cięcia blachy.
Ich konstrukcja pozwala na bezproblemowe cięcie materiału o grubości do 1,5 mm oraz długości do 300 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- W zestawie zderzak tylny ze skalą
- Szybkie i wydajne cięcie różnych materiałów do grubości 1,5 mm
- Niska waga, idealnie nadaje się do użytku mobilnego
- Przednia podpórka z blachy ze skalą do dokładnej pracy
- Nóż wykonany ze stali narzędziowej, hartowany i szlifowany
- Energooszczędne cięcie dzięki korzystnej geometrii cięcia
ZAKRES DOSTAWY:
- Nożyce do blachy HS 300 x 1,5 BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Nożycami do blachy HS 300 x 1,5 BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Dzięki temu narzędziu możesz szybko i skutecznie przygotować blachę do różnorodnych zastosowań, bez ryzyka uszkodzeń czy niedokładnych cięć. Nożyce do blachy HS 300 x 1,5 BERNARDO to niezawodne narzędzie, które sprawdzi się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w użytku domowym.
Dane techniczne
| Długość cięcia maks. | 300 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 1,5 mm |
| Aluminium | 1,5 mm |
| Ogranicznik tylny | 210 mm |
| Ogranicznik stołu | 190 mm |
| Wymiary - szerokość | 600 mm |
| Wymiary - głębokość | 570 mm |
| Wymiary - wysokość | 450 mm |
| Waga ok. | 19 kg |
| Sposób montażu | Montowana na stole |