Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe BHS 1040 BERNARDO
Cena regularna:
11 119,51 zł
13 677,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe BHS 1040 BERNARDO to narzędzie o niesamowitej stabilności, idealne do cięcia arkuszy blachy, materiałów miękkich i tworzyw sztucznych.
Tnie równo i bez zadziorów, bez dużej siły. Wyposażone w duży stabilny stół, ograniczniki i przymiary kątu, ułatwiają pracę.
Więcej informacji w sekcjach poniżej
CHARAKTERYSTYKA:
- Nożyce gilotynowe to stabilne narzędzia do cięcia blachy, materiałów miękkich i tworzyw sztucznych, zapewniające równomierne cięcie bez zadziorów.
- Ich konstrukcja umożliwia precyzyjną obróbkę bez potrzeby dużego wysiłku, co sprawia, że są łatwe w obsłudze.
- Posiadają duży, stabilny stół oraz ograniczniki i przymiary kątu, co gwarantuje dokładne cięcie i wysoką jakość wykonania.
ZAKRES DOSTAWY:
- Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe BHS 1040 BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Nożycami gilotynowymi ręcznymi - stołowe BHS 1040 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj niesamowicie stabilne Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe BHS 1040 BERNARDO - idealne narzędzie dla precyzyjnego cięcia różnorodnych materiałów. Tnie równo i bez zadziorów, bez dużej siły. Z dużym stabilnym stołem oraz ogranicznikami i przymiarami kątu, pozwolą Ci wykonywać prace z maksymalną dokładnością i wydajnością.
Dane techniczne
| Długość cięcia maks. | 1015 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 1 mm |
| Wielkość stołu | 1035 x 695 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 585 mm |
| Ogranicznik stołu | 70 - 620 mm |
| Wysokość robocza | 760 mm |
| Wymiary - szerokość | 2500 mm |
| Wymiary - głębokość | 820 mm |
| Wymiary - wysokość | 1480 mm |
| Waga ok. | 360 kg |
| Sposób montażu | Ze stołem |