Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe HLS 1050 x 2.0 * BERNARDO
Cena regularna:
14 813,82 zł
18 221,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe HLS 1050 x 2.0 * BERNARDO to narzędzie o niesamowitej stabilności, idealne do cięcia arkuszy blachy, materiałów miękkich i tworzyw sztucznych.
Tnie równo i bez zadziorów, bez dużej siły. Wyposażone w duży stabilny stół, ograniczniki i przymiary kątu, ułatwiają pracę.
Więcej informacji w sekcjach poniżej
CHARAKTERYSTYKA:
- Regulowany ogranicznik na stole roboczym do cięcia ukośnego
- Łatwe podnoszenie noża dzięki przeciwwadze z tyłu
- Duży stół roboczy do bezpiecznego pozycjonowania blach
- Pokrętło ręczne z przodu do regulacji tylnego ogranicznika
- W wyposażeniu standardowym z solidną podstawą z żeliwa szarego
- Długa żywotność dzięki zastosowaniu noży z wysokiej jakości stali
- W wyposażeniu standardowym z dociskiem i szybkim mocowaniem
- Wytrzymała konstrukcja maszyny zapewniająca wysoką stabilność
ZAKRES DOSTAWY:
- Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe HLS 1050 x 2.0 * BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Nożycami gilotynowymi ręcznymi - stołowe HLS 1050 x 2.0 * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj niesamowicie stabilne Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe HLS 1050 x 2.0 * BERNARDO - idealne narzędzie dla precyzyjnego cięcia różnorodnych materiałów. Tnie równo i bez zadziorów, bez dużej siły. Z dużym stabilnym stołem oraz ogranicznikami i przymiarami kątu, pozwolą Ci wykonywać prace z maksymalną dokładnością i wydajnością.
Dane techniczne
| Długość cięcia maks. | 1050 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 2 mm |
| Wielkość stołu | 1300 x 600 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 600 mm |
| Ogranicznik stołu | 95 - 450 mm |
| Wysokość robocza | 765 mm |
| Wymiary - szerokość | 2000 mm |
| Wymiary - głębokość | 1600 mm |
| Wymiary - wysokość | 1040 mm |
| Waga ok. | 480 kg |
| Sposób montażu | Ze stołem |