Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe PTS 1050 S BERNARDO
Cena regularna:
5 435,77 zł
6 686,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe PTS 1050 S BERNARDO to narzędzie o niesamowitej stabilności, idealne do cięcia arkuszy blachy, materiałów miękkich i tworzyw sztucznych.
Tnie równo i bez zadziorów, bez dużej siły. Wyposażone w duży stabilny stół, ograniczniki i przymiary kątu, ułatwiają pracę.
Więcej informacji w sekcjach poniżej
CHARAKTERYSTYKA:
- Ręczne nożyce do blachy do cięcia szerokiej gamy materiałów, takich jak Blacha stalowa, mosiądz, aluminium, miedź, ...
- Standardowy z ogranicznikiem kąta dla nożyc tnących
- Ogranicznik tylni ze skalą
- Obosieczne górne i dolne ostrza wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują czyste i bez zadziorów cięcie
- Nowoczesny design w stabilnej konstrukcji
- Ruch cięcia odbywa się za pomocą bocznie ustawionej dźwigni
- Automatyczne blokowanie do mocowania blachy
ZAKRES DOSTAWY:
- Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe PTS 1050 S BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Nożycami gilotynowymi ręcznymi - stołowe PTS 1050 S BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj niesamowicie stabilne Nożyce gilotynowe ręczne - stołowe PTS 1050 S BERNARDO - idealne narzędzie dla precyzyjnego cięcia różnorodnych materiałów. Tnie równo i bez zadziorów, bez dużej siły. Z dużym stabilnym stołem oraz ogranicznikami i przymiarami kątu, pozwolą Ci wykonywać prace z maksymalną dokładnością i wydajnością.
Dane techniczne
| Długość cięcia maks. | 1050 mm |
| Grubość blachy maks. (stal czarna - zwykła) | 1 mm |
| Ogranicznik tylny | 0 - 500 mm |
| Ogranicznik stołu | 240 mm |
| Kąt cięcia | 3° |
| Wymiary - szerokość | 1320 mm |
| Wymiary - głębokość | 940 mm |
| Wymiary - wysokość | 990 mm |
| Waga ok. | 160 kg |
| Sposób montażu | Ze stołem (opcja) |