Odciąg do metalu MSA 300 BERNARDO
Cena regularna:
1 979,67 zł
2 435,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Spełnienie wszelkich wymaganych przepisami prawa UE i RP norm bezpieczeństwa.
- Dokumentacja techniczno-rozruchowa (DTR) w języku polskim.
- Prawdziwa deklaracja zgodności CE - certyfikacja przez uprawnione w UE jednostki certyfikujące. (Przy urządzeniach i narzędziach ręcznych nie jest wymagana).
- Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, ponad 12 000 egzemplarzy obrabiarek i sprężarek, z dostawą nawet w 48 godzin.
- Mieliśmy przyjemność obsłużyć ponad 22 000 klientów - tych największych z pierwszych stron gazet, duże, małe i mikro-przedsiębiorstwa, oraz pojedynczych rzemieślników.
ZAKRES DOSTAWY:
- worek filtrujący
- włącznik
- adpater kwadrat / koło
- wspornik do montażu na ścianie
Gwarancja? Minimum 2 lata!
Zarówno dla klienta detalicznego jak przy zakupie „na firmę”.
Bez żadnych gwiazdek czy ukrytych, przymusowych i płatnych przeglądów - po prostu minimum 2 lata!
Serwis w całej Polsce i za granicą!
Świadczymy serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny w całej Polsce, oraz - w uzgodnionych przypadkach - również za jej granicami.
Kontrola jakości - bezpieczeństwo!
Niestety jest wiele ofert maszyn i urządzeń, które nie mają prawa być sprzedawane - oraz nie mogą pracować na terytorium UE.
Już na pierwszy „rzut oka” widać, że są to najtańsze wyroby, w których oszczędzono nie tylko na jakości użytych materiałów
(żywotności i precyzji), ale - i co najgorsze - na bezpieczeństwie.
Warto wybrać precyzję obróbki i długą żywotność, spokój i bezpieczeństwo swoje lub pracowników. HAFEN oferuje obrabiarki i sprężarki z prawdziwym CE UE - certyfikowane przez najlepszych w UE.
Dane techniczne
| Wydajność odsysania | 870 m³/h |
| Przyłącze odsysania zewnętrzne | 100 mm |
| Moc silnika | 0,75 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 400 mm |
| Wymiary - głębokość | 430 mm |
| Wymiary - wysokość | 780 mm |
| Waga ok. | 15,6 kg |