Odciąg do trocin dwu workowy DC 550 CF BERNARDO
Cena regularna:
5 400,00 zł
6 642,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Układy odsysania serii DC od BERNARDO to niezwykle skuteczne i ruchome urządzenia, które poprawiają wydajność maszyn do obróbki drewna oraz pomagają w utrzymaniu czystości w warsztacie.
Modele z serii CF są dodatkowo wyposażone w mikro filtry, co znacząco zwiększa efektywność odsysania.
Wydajność odsysania wynosi 4400 m³/h.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- 2x Wkłady mikrofiltracyjne FP 2
- Worki na wióry
- Adapter 1 x 150 mm / 3 x 100 mm
- Podwozie jezdne
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Odciągami do trocin jedno workowy DC 550 CF BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Chcesz poprawić wydajność swoich urządzeń do obróbki drewna i utrzymać warsztat w czystości? Wybierz układy odsysania serii DC od BERNARDO! Te skuteczne i ruchome urządzenia oferują wydajność 4400 m³/h, a wersje CF z mikro filtrami jeszcze bardziej zwiększają efektywność odsysania. Zainwestuj w jakość BERNARDO i ciesz się czystym oraz wydajnym środowiskiem pracy!
Dane techniczne
| Wydajność odsysania | 4400 m³/h |
| Powierzchnia filtra | 8 m² |
| Podciśnienie maks. | 1800 Pa |
| Przyłącze odsysania ø | 1 x 150 lub 3 x 100 mm |
| Pojemność worków na wióry | 600 l |
| Ilość worków na wióry | 2 x 300 l |
| Prędkość obrotowa | 2950 obr./min. |
| Poziom hałasu | 89,4 dB |
| Moc silnika | 3 kW |
| Moc silnika S1 100% | 2,2 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1150 mm |
| Wymiary - głębokość | 730 mm |
| Wymiary - wysokość | 2030 mm |
| Waga ok. | 67 kg |