Odciąg do trocin jedno workowy DC 350 CF BERNARDO
Cena regularna:
3 433,33 zł
4 223,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Spełnienie wszelkich wymaganych przepisami prawa UE i RP norm bezpieczeństwa.
- Dokumentacja techniczno-rozruchowa (DTR) w języku polskim.
- Prawdziwa deklaracja zgodności CE - certyfikacja przez uprawnione w UE jednostki certyfikujące. (Przy urządzeniach i narzędziach ręcznych nie jest wymagana).
- Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, ponad 12 000 egzemplarzy obrabiarek i sprężarek, z dostawą nawet w 48 godzin.
- Mieliśmy przyjemność obsłużyć ponad 22 000 klientów - tych największych z pierwszych stron gazet, duże, małe i mikro-przedsiębiorstwa, oraz pojedynczych rzemieślników.
- Seryjnie wyposażony we wkładki do filtrów
- Zwiekszona przepustowość powietrza dzięki dużej powierzchni filtrów
- Koło stalowe wentylatora odporne na drobne, zasysane elementy drewniane
- Zwiększony komfort obsługi dzięki dużej pojemności worków na wióry
- Stała moc odsysania, zapewniona również podczas ciągłej pracy
- Stabilna konstrukcja z blachy stalowej, zmniejszona możliwość naładowania statycznego
- Nawet w najmniejszym pomieszczeniu wydajność ssania pozostaje taka sama
- Łatwa i szybka wymiana worków na wióry
- Dodatkowo podwozie rolkowe - zwiększona mobilność
Gwarancja? Minimum 2 lata!
Zarówno dla klienta detalicznego jak przy zakupie „na firmę”.
Bez żadnych gwiazdek czy ukrytych, przymusowych i płatnych przeglądów - po prostu minimum 2 lata!
Serwis w całej Polsce i za granicą!
Świadczymy serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny w całej Polsce, oraz - w uzgodnionych przypadkach - również za jej granicami.
Kontrola jakości - bezpieczeństwo!
Niestety jest wiele ofert maszyn i urządzeń, które nie mają prawa być sprzedawane - oraz nie mogą pracować na terytorium UE.
Już na pierwszy „rzut oka” widać, że są to najtańsze wyroby, w których oszczędzono nie tylko na jakości użytych materiałów
(żywotności i precyzji), ale - i co najgorsze - na bezpieczeństwie.
Warto wybrać precyzję obróbki i długą żywotność, spokój i bezpieczeństwo swoje lub pracowników. HAFEN oferuje obrabiarki i sprężarki z prawdziwym CE UE - certyfikowane przez najlepszych w UE.
Dane techniczne
| Wydajność odsysania | 2800 m³/h |
| Powierzchnia filtra | 4 m² |
| Podciśnienie maks. | 1800 Pa |
| Przyłącze odsysania ø | 1 x 130 lub 2 x 100 mm |
| Pojemność worków na wióry | 200 l |
| Ilość worków na wióry | 1 |
| Prędkość obrotowa | 2950 obr./min. |
| Poziom hałasu | 87,1 dB |
| Moc silnika | 2,1 kW |
| Moc silnika S1 100% | 1,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 850 mm |
| Wymiary - głębokość | 740 mm |
| Wymiary - wysokość | 1800 mm |
| Waga ok. | 45 kg |