Okleiniarka ręczna EBM 50 E BERNARDO
Cena regularna:
3 699,19 zł
4 550,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okleiniarka ręczna Bernardo EBM 50 E to uniwersalne i niezwykle proste w użytkowaniu narzędzie wyposażone w stolik ułatwiający prace.
To idealne narzędzie do oklejania krawędzi prostych oraz łuków.
Przeznaczona do oklejania obrzeżem naturalnym oraz z tworzyw sztucznych, takich jak PCV, ABS, itp., zapewnia wysoką jakość wykończenia i precyzję pracy.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Okleiniarka
- Stolik z podstawą
- Cyfrowa regulacja temperatury
- Zestaw startowy kleju
- Walizka transportowa
- Podstawowe narzędzia
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z EBM 50 E BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz okleiniarkę ręczną Bernardo EBM 50 E ze stolikiem i ciesz się łatwością oraz precyzją oklejania! Dzięki prostej obsłudze i solidnej konstrukcji, okleiniarka EBM 50 E to niezastąpiony pomocnik w każdym warsztacie. Zainwestuj w jakość i niezawodność, które podniosą standard Twojej pracy.
Dane techniczne
| Grubość okleiny min. (PCV) | 0,3 mm |
| Grubość okleiny maks. (PCV) | 3 mm |
| Wysokość okleiny min. (PCV) | 10 mm |
| Wysokość okleiny maks. (PCV) | 55 mm |
| Czas nagrzewania (zależy od granulatu) ok. | 5-7 min |
| Temperatura robocza stopień 1 | 120° - 180° |
| Zbiornik do kleju | 320 ml |
| Prędkość posuwu | 2 - 6 m/min |
| Moc silnika | 0,76 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 330 mm |
| Wymiary - głębokość | 330 mm |
| Wymiary - wysokość | 390 mm |
| Waga | 8,5 kg |
| Okleiniarka w zestawie | Zestaw oprzyrządowania |
| Bezstopniowy posuw | TAK |
| Bezstopniowa reg. temp. | TAK |