Okleiniarka ręczna - przenośna DR 500 S AKU BERNARDO
Cena regularna:
9 504,07 zł
11 690,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okleiniarka ręczna DR 500 S AKU BERNARDO to uniwersalne i niezwykle proste w obsłudze narzędzie, które jest idealne do oklejania krawędzi prostych oraz łuków.
Przeznaczona do oklejania obrzeżem naturalnym oraz z tworzyw sztucznych, takich jak PCV i ABS, okleiniarka ta doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach stolarskich.
Dodatkowo, model DR 500 S AKU wyposażony jest w akumulator, co zapewnia wygodę pracy bez zbędnych kabli.
Więcej informacji w sekcjach poniżej,
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Okleiniarka
- Cyfrowa regulacja temperatury
- Podstawowe narzędzia
- Startowy zestaw kleju
- Walizka transportowa
- RĘCZNA REZARKA - KAPOWNIK KF 60 DUO (14-2019)
- FREZARKA ELEKTRYCZNA KF 80 (NR KAT 14-2018)
- ZACISKI PRÓŻNIOWE VH 03 (NR KAT 14-2021)
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z okleiniarką ręczną - przenośną DR 500 S AKU BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Poznaj nową jakość oklejania krawędzi z okleiniarką ręczną Bernardo DR 500 AKU! Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, DR 500 AKU oferuje swobodę i mobilność bez plątaniny kabli. Wybierz niezawodność i wygodę pracy w jednym urządzeniu!
Dane techniczne
| Grubość okleiny min. (PCV) | 0,3 mm |
| Grubość okleiny maks. (PCV) | 3 mm |
| Wysokość okleiny min. (PCV) | 10 mm |
| Wysokość okleiny maks. (PCV) | 65 mm |
| Czas nagrzewania (zależy od granulatu) ok. | 4 min (120°) |
| Temperatura robocza stopień 1 | 120 - 200° |
| Temperatura robocza stopień 2 | 80 - 155° |
| Zbiornik do kleju | 400 ml |
| Prędkość posuwu | 2 - 6 m/min |
| Moc silnika | 0,85 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 340 mm |
| Wymiary - głębokość | 300 mm |
| Wymiary - wysokość | 350 mm |
| Waga | 8,5 kg |
| Okleiniarka w zestawie | Duży zestaw oprzyrządowania |
| Bezstopniowy posuw | TAK |
| Bezstopniowa reg. temp. | TAK |