Okleiniarka ręczna - przenośna PEB 500 V BERNARDO
Cena regularna:
6 408,13 zł
7 882,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okleiniarka ręczna Bernardo PEB 500 V to uniwersalne i niezwykle proste w obsłudze narzędzie, które jest idealne do oklejania krawędzi prostych oraz łuków.
Przeznaczona do oklejania obrzeżem naturalnym oraz z tworzyw sztucznych, takich jak PCV i ABS, okleiniarka ta doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach stolarskich.
Model V dodatkowo wyposażony w płynną regulację prędkości posuwu.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Okleiniarka
- Cyfrowa regulacja temperatury
- Podstawowe narzędzia
- Startowy zestaw kleju
- Walizka transportowa
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z okleiniarką ręczną - przenośną PEB 500 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj prostotę i wszechstronność okleiniarki ręcznej Bernardo PEB 500 V! Dzięki łatwej obsłudze i uniwersalności, jest to idealne narzędzie do oklejania krawędzi zarówno prostych, jak i łuków. Niezależnie od tego, czy używasz obrzeży naturalnych czy wykonanych z tworzyw sztucznych, takich jak PCV czy ABS, okleiniarka PEB 500 V zapewni doskonałe rezultaty.
Dane techniczne
| Grubość okleiny min. (PCV) | 0,3 mm |
| Grubość okleiny maks. (PCV) | 3 mm |
| Wysokość okleiny min. (PCV) | 10 mm |
| Wysokość okleiny maks. (PCV) | 65 mm |
| Czas nagrzewania (zależy od granulatu) ok. | 4 min (120°) |
| Temperatura robocza stopień 1 | 120 - 200° |
| Temperatura robocza stopień 2 | 80 - 155° |
| Zbiornik do kleju | 400 ml |
| Prędkość posuwu | 2 - 6 m/min |
| Moc silnika | 0,85 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 340 mm |
| Wymiary - głębokość | 300 mm |
| Wymiary - wysokość | 350 mm |
| Waga | 8,1 kg |
| Okleiniarka w zestawie | Urządzenie i skrzynia transportowa |
| Bezstopniowy posuw | TAK |
| Bezstopniowa reg. temp. | TAK |