Ostrzarka do noży strugarskich i wierteł HMS 600 BERNARDO
Cena regularna:
1 691,87 zł
2 081,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrzarka HMS 600 marki BERNARDO to uniwersalne i wydajne urządzenie przeznaczone do ostrzenia noży strugarskich oraz wierteł.
Z maksymalną długością ostrzenia do 620 mm, jest doskonałym narzędziem zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów, ceniących precyzję i prostotę obsługi.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Tarcza szlifująca
- Uchwyt do ostrzenia wierteł (3-16 mm)
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Ostrzarką do noży strugarskich i wierteł HMS 600 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Ostrzarka do noży strugarskich i wierteł HMS 600 BERNARDO to niezastąpione narzędzie dla tych, którzy cenią sobie jakość i precyzję w pracy. Postaw na HMS 600 BERNARDO, aby Twoje narzędzia zawsze były w najlepszej kondycji.
Dane techniczne
| Rozmiar tarczy szlifierskiej | 150x40x12,7 mm |
| Prędkość obrotowa | 2800 obr./min. |
| Długość noża strugarskiego maks. | 620 mm |
| Zakres wychylenia prowadnicy | 20-90 |
| Regulacja wysokości stołu | 30 mm |
| Moc silnika | 0,5 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,36 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 620 mm |
| Wymiary - głębokość | 330 mm |
| Wymiary - wysokość | 350 mm |
| Waga ok. | 36 kg |
| PLUS Wielozadaniowość | TAK |