Piła formatowa PROCUT 3200 P - BERNARDO
Cena regularna:
22 423,58 zł
27 581,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła formatowa PROCUT 3200 P spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego zakładu rzemieślniczego, będąc idealnym rozwiązaniem dla zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.
Jej wytrzymała konstrukcja zapewnia najwyższe wyniki pracy. Posiada 2 odrębne silniki dla piły i podcinaka, co zwiększa jej wszechstronność.
Dodatkowo, cyfrowy wyświetlacz kąta i prowadnice prętowe to niewątpliwe atuty tego modelu.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Prowadnice prętowe - zarezerwowane do tej pory jedynie dla bardzo drogich formatówek
- Stabilny stół wspierający do obrabiania dużych i ciężkich płyt bez dodatkowej pomocy
- Wydajny silnik napędowy zapewnia optymalną jakość cięcia nawet podczas ciągłej pracy
- Łatwe odczytywanie ustawionego kąta na cyfrowym wyświetlaczu
- Agregat podcinaka z oddzielnym silnikiem
- Rozsuwany ogranicznik teleskopowy zamontowany na stole wspierającym z przodu i z tyłu
- Seryjnie wyposażona w przedłużenie i poszerzenie stołu do mocowania dużych płyt
- Mocny silnik napędu z wysokim momentem obrotowym, przystosowany do optymalnej wydajności cięcia
- Korpus maszyny składa się z odpornej na skręcanie konstrukcji z odlewu żeliwnego
- Składany ogranicznik równoległy z stabilną prowadnicą
- Minimalny obszar roboczy 5 x 6 m2
ZAKRES DOSTAWY:
- Cyfrowe wskaźnik kąta cięcia
- Kaptur ochronny brzeszczotu piły z przyłączem odciągu
- Ogranicznik cięć skośnych
- Poszerzenie stołu
- Przedłużenie stołu
- Rozsuwany ogranicznik teleskopowy
- Stół wspierający z rolkami
- Kijek do dosuwania
- Narzędzia do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z piłą formatową PROCUT 3200 P - BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Gotowy na podniesienie efektywności swojego zakładu? PROCUT 3200 P to idealne rozwiązanie! Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom, ta piła formatowa zapewni najwyższe wyniki pracy. Wykorzystaj jej 2 odrębne silniki, cyfrowy wyświetlacz kąta i prowadnice prętowe, aby osiągnąć doskonałe rezultaty. Inwestuj mądrze i wybierz PROCUT 3200 P dla najwyższej jakości cięć!
Dane techniczne
| Wielkość stołu - długość | 935 mm |
| Wielkość stołu - szerokość | 600 mm |
| Długość stołu przesuwnego - formatowy / rolkowy | 3200 mm |
| Szerokość stołu przesuwnego - formatowy / rolkowy | 375 mm |
| Stół przesuwny, sanie - rodzaj | Formatowy |
| Długość obcinania krawędzi / ruch stołu | 3200 mm |
| Rozmiar tarczy | 300 x 30 mm |
| Wysokość cięcia maks. 90° | 80 mm |
| Wysokość cięcia maks. 45° | 55 mm |
| Szerokość cięcia z prowadnicą | 1350 mm |
| Wysokość robocza | 820 mm |
| Przedłużenie stołu | 615 mm |
| Poszerzenie stołu | 600 mm |
| Stół wysięgnikowy | 895 x 600 mm |
| Prędkość obrotowa piły głównej | 4000 / 6000 obr./min. |
| Prędkość obrotowa podcinaka | 8000 obr./min. |
| Rozmiar podcinaka | 120 x 20 mm |
| Przyłącze odsysania Ø | 100 mm |
| Moc silnika | 4,0 kW |
| Moc silnika S1 100% | 5,5 kW |
| Moc silnika podcinaka | 0,75 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 3370 mm |
| Wymiary - głębokość | 3470 mm |
| Wymiary - wysokość | 1550 mm |
| Waga ok. | 675 kg |
| Rodzaj stołu formatowego | Na prętach |
| Agregat podcinaka | Na własnym silniku |