Piła formatowa STS 1600 ECO - 230 V BERNARDO
Cena regularna:
8 504,88 zł
10 461,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinarki formatowe BERNARDO STS 1600 ECO oferują doskonały stosunek ceny do jakości. Z kompaktowymi wymiarami, wysoką wydajnością i łatwą obsługą, te przecinarki są idealne do różnorodnych zastosowań.
Wyposażone w silnik o mocy 2.2 kW obsługujący piłę o wymiarach 254x30 mm, umożliwiają cięcie pod kątem 90/45°. Stół formatowy o wymiarach 1600 x 240 mm i wysokości cięcia 80 mm zapewniają elastyczność i precyzję.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- W wyposażeniu standardowym z aluminiowym formatowym stołem przesuwnym o powierzchni 1600 x 240 mm
- Silnik o dużej mocy nawet przy ciągłym działaniu zapewnia optymalne rezultaty cięcia
- Do zakładania dużych płyt w wyposażeniu standardowym poszerzenie i przedłużenie stołu
- Tarczę pilarską można ustawiać pod kątem w zakresie od 90° do 45°.
- W celu zwiększenia komfortu pracy, do przyłącza węża o średnicy 100 mm można podłączyć odciąg
- Ramię teleskopowe i przesuwany na długość stół wysięgnikowy
- Ustawianie tarczy pilarskiej pod skosem do 45° wg skali za pomocą koła ręcznego
- Masywny stół z szarego żeliwa z prowadnicą w postaci rowka teowego do ogranicznika skosu
- Wyciągany ogranicznik teleskopowy, wychylny bezstopniowo w zakresie 90° - 45°
- Hartowana prowadnica pryzmatyczna zapewnia swobodny posuw stołu formatowego
- Solidny stół formatowy umożliwiający obróbkę dużych płyt
ZAKRES DOSTAWY:
- Brzeszczot z węglików spiekanych 254 x 3,2 x 30 mm / Z 24
- Kaptur ochronny brzeszczotu piły z przyłączem odciągu
- Wąż łączący z kształtką widełkową
- Przedłużenie stołu
- Poszerzenie stołu
- Zdejmowany ogranicznik teleskopowy
- Kijek do dosuwania
- Narzędzia do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z piłą formatową STS 1600 ECO - 230 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Gotowy na podniesienie swojego warsztatu na wyższy poziom? Przecinarki formatowe BERNARDO STS 1600 ECO to doskonały wybór! Dzięki kompaktowym wymiarom, wysokiej wydajności i łatwej obsłudze, te przecinarki zapewnią Ci nie tylko doskonałe wyniki, ale również elastyczność w pracy. Wykorzystaj moc silnika 2.2 kW, aby przecinać materiały z precyzją i szybkością. Inwestuj w doskonałą jakość bez wysokich kosztów - wybierz BERNARDO STS 1600 ECO już dziś!
Dane techniczne
| Wielkość stołu - długość | 670 mm |
| Wielkość stołu - szerokość | 310 mm |
| Długość stołu przesuwnego - formatowy / rolkowy | 1600 mm |
| Szerokość stołu przesuwnego - formatowy / rolkowy | 240 mm |
| Stół przesuwny, sanie - rodzaj | Formatowy |
| Długość obcinania krawędzi / ruch stołu | 1600 mm |
| Rozmiar tarczy | 254 x 30 mm |
| Wysokość cięcia maks. 90° | 80 mm |
| Wysokość cięcia maks. 45° | 63 mm |
| Szerokość cięcia z prowadnicą | 690 mm |
| Wysokość robocza | 870 mm |
| Przedłużenie stołu | 325 x 310 mm |
| Poszerzenie stołu | 670 x 400 mm |
| Stół wysięgnikowy | 600 x 455 mm |
| Prędkość obrotowa piły głównej | 4750 obr./min. |
| Przyłącze odsysania Ø | 100 mm |
| Moc silnika | 3 kW |
| Moc silnika S1 100% | 2,2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 1600 mm |
| Wymiary - głębokość | 2160 mm |
| Wymiary - wysokość | 1130 mm |
| Waga ok. | 140 kg |
| Rodzaj stołu formatowego | Pryzma - trapez |
| Agregat podcinaka | Brak |