Piła taśmowa modelarska, wyrzynarka stołowa SS 530 N Vario BERNARDO
Cena regularna:
1 930,08 zł
2 374,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinarka taśmowa SS 530 N Vario to uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się przy cięciu materiałów takich jak drewno, tworzywa sztuczne, metale nieżelazne czy styropian. Dzięki bezstopniowej regulacji prędkości skokowej model VARIO umożliwia precyzyjne dopasowanie parametrów pracy do obrabianego materiału, gwarantując doskonałe rezultaty.
CHARAKTERYSTYKA:
- Idealna do cięcia wewnętrznego i zewnętrznego oraz cięcia o małym promieniu
- Bezstopniowa regulacja częstotliwości skoku zapewnia idealne dopasowanie do każdego materiału
- Zawiera urządzenie nadmuchowe zapewniające optymalny widok linii cięcia
- System szybkiego mocowania pozwala na łatwą wymianę brzeszczotu
- Solidna żeliwna konstrukcja zapewnia płynną pracę bez wibracji
- Odchylany stół roboczy do cięć ukośnych od -45º do + 45º
Dane techniczne
| Szerokość cięcia maks. | 530 mm |
| Wysokość cięcia maks. | 55/20 mm |
| Długość brzeszczotu | 130 mm |
| Liczba skoków, bezstopniowo | 550- 1550 (bezstopniowo) skok/min |
| Wielkość stołu | 400 x 650 mm |
| Zakres wychylenia stołu | -30° -+45° |
| Przyłącze odsysania Ø | 35 mm |
| Moc silnika | 0,12 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 400 mm |
| Wymiary - głębokość | 920 mm |
| Wymiary - wysokość | 450 mm |
| Waga ok. | 26 kg |