Pionowa przecinarka taśmowa VMS 610 * BERNARDO
Cena regularna:
41 346,34 zł
50 856,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła taśmowa pionowa VMS 610 * BERNARDO to wszechstronne narzędzia przeznaczone do cięcia różnorodnych materiałów, seryjnie wyposażone w przyrząd do zgrzewania, wyważania i szlifowania brzeszczotów. Z ich możliwością cięcia o wymiarach 610 x 340 mm, stanowią niezawodne narzędzie do różnorodnych zastosowań obróbkowych.
CHARAKTERYSTYKA:
- Seryjnie wyposażone do przyrząd do spawania brzeszczotów, do wyważania, w nożyce i kamień szlifierski
- Seryjnie wyposażone w bezstopniową regulację prędkości cięcia
- Korpus maszyny wykonany jest z mocnej konstrukcji stalowej, dzięki czemu maszyna pracuje cicho
- Precyzyjne prowadnice brzeszczotu, dzięki czemu uzyskuje się optymalne wyniki cięcia
- Optymalne do cięcia skomplikowanych konturów, form
- Stół roboczy odchylany we wszystkich 4 kierunkach o 15°
- Seryjnie wyposażone w wydmuchiwarkę z kompresorem, dostępne w zakresie dostawy
- Do cięcia kątów, taśmy piły dostępne od szerokości 3 mm
- Masywny stół z odlewu żeliwnego, dzięki dużej powierzchni zapewniona jest bezpieczna praca
ZAKRES DOSTAWY:
- Piła taśmowa
- Przyrząd do spawania brzeszczotów i wyważania
- Lampka halogenowa
- Nożyce
- Kamień szlifierski
- Szczotka do oczyszczania wiórów
- Wydmuchiwarka
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z pionową przecinarką taśmową VMS 610 * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Inwestuj w wszechstronną pionową piłę taśmową serii VMS 610 BERNARDO, idealną do cięcia różnorodnych materiałów, wyposażoną seryjnie w kompleksowe narzędzia do zgrzewania, wyważania i szlifowania brzeszczotów, oferującą precyzyjne cięcia o imponujących wymiarach 610 x 340 mm, co sprawia, że stanowi niezastąpione narzędzie w szerokim zakresie zastosowań obróbkowych.
Dane techniczne
| Szerokość cięcia | 610 mm |
| Wysokość cięcia maks. | 340 mm |
| Wysokość robocza | 1015 mm |
| Prędkość cięcia w zakresie 1 | 25 - 85 m/min |
| Prędkość cięcia w zakresie 2 | 120 - 500 m/min |
| Ustawianie prędkości - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo, II zakresy |
| Długość piły taśmowej | 3970 mm |
| Szerokość piły taśmowej | 3 - 16 mm |
| Wielkość stołu | 600 x 500 mm |
| Wielkość stołu dodatkowego | 220 x 500 mm |
| Zakres wychylenia stołu | 15° |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Moc zgrzewarki taśmy tnącej | 2,4 kVA |
| Wymiary - szerokość | 1420 mm |
| Wymiary - głębokość | 760 mm |
| Wymiary - wysokość | 2140 mm |
| Waga ok. | 700 kg |
| Posuw stołu | NIE |