Pionowa przecinarka taśmowa do drewna HBS 460 N - 230 V * BERNARDO
Cena regularna:
9 081,30 zł
11 170,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła taśmowa HBS 460 N firmy BERNARDO to wszechstronne narzędzie, wyposażone w duży polerowany stół z rowkami T, zapewniający stabilność i precyzję cięcia.
Solidne żeliwne koła pokryte specjalną warstwą gumy gwarantują cichą i bezwibracyjną pracę.
Szerokość cięcia wynosi 465 mm, a wysokość 290 mm, przy długości taśmy 3607 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Piła taśmowa
- Przymiar do cięć ukośnych
- Prowadnica
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z pionową przecinarką taśmową do drewna HBS 460 N 230 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Podnieś swoje projekty na wyższy poziom z piłą taśmową HBS 460 N BERNARDO! Idealna dla półprofesjonalistów oraz majsterkowiczów, HBS 460 N pozwala na cięcie o szerokości 465 mm i wysokości 290 mm, oferując wszechstronne możliwości. Nie czekaj – wybierz jakość i precyzję z BERNARDO!
Dane techniczne
| Szerokość cięcia maks. | 465 mm |
| Wysokość cięcia maks. | 280 mm |
| Wymiary piły taśmowej | 3607 x 25 x 0,6 |
| Podziałka brzeszczotu | 3 ZpZ |
| Szerokość brzeszczotu min | 9,5 mm |
| Szerokość brzeszczotu max | 25,4 mm |
| Prędkość cięcia | 420 / 840 m/min |
| Wielkość stołu - szerokość | 480 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 630 mm |
| Wysokość robocza | 970 mm |
| Zakres wychylenia stołu | -5° - 45° |
| Przyłącze odsysania Ø | 2x 100 mm |
| Moc silnika | 3 kW |
| Moc silnika S1 100% | 2,2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 1050 mm |
| Wymiary - głębokość | 800 mm |
| Wymiary - wysokość | 1950 mm |
| Waga ok. | 162 kg |