Pionowa przecinarka taśmowa do drewna HBS 500 N * BERNARDO
Cena regularna:
15 273,17 zł
18 786,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła taśmowa HBS 500 N firmy BERNARDO to wszechstronne narzędzie, wyposażone w duży polerowany stół zapewniający stabilność i precyzję cięcia.
Solidne żeliwne koła pokryte specjalną warstwą gumy gwarantują cichą i bezwibracyjną pracę.
Szerokość cięcia wynosi 500 mm, a wysokość 350 mm, przy długości taśmy 4100 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Piła taśmowa
- Przymiar do cięć ukośnych
- Prowadnica
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z pionową przecinarką taśmową do drewna HBS 500 N BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Podnieś swoje projekty na wyższy poziom z piłą taśmową HBS 500 N BERNARDO! Idealna dla półprofesjonalistów oraz majsterkowiczów, HBS 500 N pozwala na cięcie o szerokości 500 mm i wysokości 350 mm, oferując wszechstronne możliwości. Nie czekaj – wybierz jakość i precyzję z BERNARDO!
Dane techniczne
| Szerokość cięcia maks. | 500 mm |
| Wysokość cięcia maks. | 350 mm |
| Wymiary piły taśmowej | 4100 x 25 x 0,6 |
| Podziałka brzeszczotu | 3 ZpZ |
| Szerokość brzeszczotu min | 19 mm |
| Szerokość brzeszczotu max | 38 mm |
| Prędkość cięcia | 1320 m/min |
| Wielkość stołu - szerokość | 500 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 640 mm |
| Wysokość robocza | 920 mm |
| Zakres wychylenia stołu | -5° - 45° |
| Przyłącze odsysania Ø | 2x 100 mm |
| Moc silnika | 4,8 kW |
| Moc silnika S1 100% | 3,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1120 mm |
| Wymiary - głębokość | 950 mm |
| Wymiary - wysokość | 2000 mm |
| Waga ok. | 280 kg |