Pionowa przecinarka taśmowa do drewna HBS 800 E * BERNARDO
Cena regularna:
21 500,81 zł
26 446,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła taśmowa HBS 800 E firmy BERNARDO to wydajne i kompaktowe narzędzie, idealne do precyzyjnego cięcia drewna.
Model HBS 800 E umożliwia szybkie zmiany ostrza taśmowego dzięki wygodnej dźwigni zaciskowej.
Z szerokością cięcia do 800 mm i wysokością do 470 mm, oferuje wszechstronne możliwości cięcia.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Brzeszczot (5020 x 35 x 0,65 / 2 TPI)
- Przymiar do cięć ukośnych
- Prowadnica
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Pionową przecinarką taśmową do drewna HBS 800 E * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zwiększ wydajność i precyzję cięcia drewna z piłą taśmową HBS 800 E BERNARDO! Duża szerokość cięcia (800 mm) i wysokość cięcia (470 mm) sprawiają, że piła ta doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i u majsterkowiczów. Inwestuj w jakość i precyzję – wybierz HBS 800 E!
Dane techniczne
| Szerokość cięcia maks. | 800 mm |
| Wysokość cięcia maks. | 470 mm |
| Wymiary piły taśmowej | 5611 x 38 x 0,65 |
| Podziałka brzeszczotu | 2 ZpZ |
| Szerokość brzeszczotu min | 19 mm |
| Szerokość brzeszczotu max | 50 mm |
| Prędkość cięcia | 1080 m/min |
| Wielkość stołu - szerokość | 640 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 500 mm |
| Wysokość robocza | 1040 mm |
| Zakres wychylenia stołu | -5° - 45° |
| Przyłącze odsysania Ø | 2x 100 mm |
| Moc silnika | 5,8 kW |
| Moc silnika S1 100% | 4,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1460 mm |
| Wymiary - głębokość | 920 mm |
| Wymiary - wysokość | 2470 mm |
| Waga ok. | 366 kg |