Tokarka Hobby 300 Super BERNARDO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka Hobby 300 Super to idealne narzędzie dla modelarzy i hobbystów, oferujące cichą pracę dzięki bezszczotkowemu silnikowi, równomierny napęd trzpieniowy, dokładność ≤ 0,009 mm, oraz nowość - szybkomocujący zestaw imaków MULTIFIX w komplecie, zapewniając precyzyjne toczenie w zakresie 180/300.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Silnik prądu stałego zapewniający wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach
- Gwarantowana dokładność obrotu końcówki trzpienia ≤ 0,009 mm dzięki precyzyjnym łożyskom kulkowym
- Optymalnie przystosowane do obrabiania stali, metali nieżelaznych i materiałów sztucznych
- Seryjnie wyposażone w śrubę pociągową do gwintowania lub do automatycznego posuwu wzdłużnego
- Precyzyjne łożyskowanie trzpienia z 2 nastawnymi łożyskami wałeczkowo-stożkowymi
- Tylko 1 zakres obrotów, nie jest konieczna zmiana stopni
- Wielostronne zastosowania: toczenie wzdłużne, poprzeczne, wykręcanie, gwintowanie,...
- Seryjnie wyposażone w koła zmianowe z cięcia gwintów metrycznych
- Nowość - szybkomocujący zestaw imaków MULTIFIX w komplecie!
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 80 mm
- Osłona uchwytu
- Szybkomocujący zestaw imaków MULTIFIX w komplecie (4 wkłady)
- Koła zmianowe
- Układ wiórów
- Narzędzia do obsługi
- Stałe kły centrujące
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką Hobby 300 Super BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zainwestuj w Tokarkę Hobby 300 Super - idealne narzędzie dla modelarzy i hobbystów, gwarantujące cichą pracę, równomierny napęd trzpieniowy, precyzję ≤ 0,009 mm oraz nowoczesny zestaw imaków MULTIFIX w komplecie, zapewniając doskonałe i precyzyjne toczenie w zakresie 180/300.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 300 mm |
| Wysokość kłów | 90 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 180 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 110 mm |
| Otwór wrzeciona | 20 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 3 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 100 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo |
| Zakres posuwów wzdłużnych | 0,1 / 0,2 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (10) 0,4 - 2,0 mm |
| Wysuw tulei konika | 55 mm |
| Stożek w koniku | MK 2 |
| Moc silnika | 0,7 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 750 mm |
| Wymiary - głębokość | 280 mm |
| Wymiary - wysokość | 300 mm |
| Waga ok. | 42 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | Jako opcja |