Tokarka Hobby 350 VARIO BERNARDO
Opis
- Spełnienie wszelkich wymaganych przepisami prawa UE i RP norm bezpieczeństwa.
- Dokumentacja techniczno-rozruchowa (DTR) w języku polskim.
- Prawdziwa deklaracja zgodności CE - certyfikacja przez uprawnione w UE jednostki certyfikujące. (Przy urządzeniach i narzędziach ręcznych nie jest wymagana).
- Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, ponad 12 000 egzemplarzy obrabiarek i sprężarek, z dostawą nawet w 48 godzin.
- Mieliśmy przyjemność obsłużyć ponad 22 000 klientów - tych największych z pierwszych stron gazet, duże, małe i mikro-przedsiębiorstwa, oraz pojedynczych rzemieślników.
- Różne zastosowania: nacinanie gwintów, toczenie wzdłużne, toczenie czołowe i wewnętrzne itp.
- Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej wraz z cyforwym odczytem
- Przyjazne dla użytkownika rozmieszczenie elementów sterujących
- Śruba pociągowa posiada automatyczny posuw wzdłużny
- Kompaktowa, niewielka konstrukcja, optymalny stosunek ceny do wydajności
- Łoże maszynowe hartowane indukcyjnie i szlifowane
- Regulowany konik umożliwia toczenie stożkowe
Gwarancja? Minimum 2 lata!
Zarówno dla klienta detalicznego jak przy zakupie „na firmę”.
Bez żadnych gwiazdek czy ukrytych, przymusowych i płatnych przeglądów - po prostu minimum 2 lata!
Serwis w całej Polsce i za granicą!
Świadczymy serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny w całej Polsce, oraz - w uzgodnionych przypadkach - również za jej granicami.
Kontrola jakości - bezpieczeństwo!
Niestety jest wiele ofert maszyn i urządzeń, które nie mają prawa być sprzedawane - oraz nie mogą pracować na terytorium UE.
Już na pierwszy „rzut oka” widać, że są to najtańsze wyroby, w których oszczędzono nie tylko na jakości użytych materiałów
(żywotności i precyzji), ale - i co najgorsze - na bezpieczeństwie.
Warto wybrać precyzję obróbki i długą żywotność, spokój i bezpieczeństwo swoje lub pracowników. HAFEN oferuje obrabiarki i sprężarki z prawdziwym CE UE - certyfikowane przez najlepszych w UE.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 350 mm |
| Wysokość kłów | 90 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 180 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 110 mm |
| Otwór wrzeciona | 20 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 3 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 50 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (50 - 1100 / 120 - 2500) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | 0,1 / 0,2 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (9) 0,5 - 2,5 mm |
| Wysuw tulei konika | 60 mm |
| Stożek w koniku | MK 2 |
| Moc silnika | 0,70 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,50 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 880 mm |
| Wymiary - głębokość | 330 mm |
| Wymiary - wysokość | 300 mm |
| Waga ok. | 52 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |
| Zablokuj możliwość zakupu | Tak |