Tokarka - Hobby 350 VDM BERNARDO
Cena regularna:
5 422,76 zł
6 670,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka stołowa BERNARDO Hobby 350 VDM to ulepszona wersja modelu 350 VD, oferująca cyfrowy wskaźnik dla sań poprzecznych i narzędziowych, wyświetlacz prędkości obrotowej, metalowe koła zmianowe, pokrętła, uchwyty i dodatkowe osłony zabezpieczające.
Szybkomocujący zestaw imaków MULTIFIX w komplecie, zapewniający możliwość toczenia w zakresie 180/350.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Wysoka współosiowość dzięki precyzyjnym łożyskom
- Standardowo wyposażona w cyfrowy wyświetlacz dla sań poprzecznych oraz narzędziowych
- Bezstopniowa regulacja obrotów wrzeciona
- Optymalnie przystosowana do obrabiania stali, metali nieżelaznych i materiałów sztucznych
- Mocny silnik prądu stałego o mocy 350 W
- Seryjnie wyposażona w metryczne koła zmianowe do gwintowania
- Prowadnice ustawiane za pomocą listwy klinowej
- Przesuwany układ konika do toczenia stożków
- Metalowe koła zmianowe i nastawcze
- SZYBKOWYMIENNY ZESTAW IMAKÓW MULTIFIX W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM!
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 80 mm
- Osłona uchwytu
- Szybko wymienny zestaw imaków MULTIFIX z 4 zaciskami w komplecie
- Metalowe koła zmianowe
- Układ wiórów
- Cyfrowy wskaźnik liczby obrotów
- Cyfrowy wskaźnik sań poprzecznych i narzędziowych
- Narzędzia do obsługi
- Stałe kły centrujące
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką - Hobby 350 VDM BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zainwestuj w Tokarkę BERNARDO Hobby 350 VDM - ulepszoną wersję z cyfrowym wyposażeniem, metalowymi kołami zmianowymi, dodatkowymi osłonami i nowością w postaci szybkomocującego zestawu imaków MULTIFIX, zapewniającą precyzyjne toczenie w zakresie 180/350 i nowoczesne rozwiązania.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 350 mm |
| Wysokość kłów | 90 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 180 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 110 mm |
| Otwór wrzeciona | 21 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 3 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 100 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 3000 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (100 - 1200 / 100 - 3000 ) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | 0,1 / 0,2 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (10) 0,4 - 2,0 mm |
| Wysuw tulei konika | 60 mm |
| Stożek w koniku | MK 2 |
| Moc silnika | 0,5 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,35 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 770 mm |
| Wymiary - głębokość | 300 mm |
| Wymiary - wysokość | 310 mm |
| Waga ok. | 44 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | TAK |