Tokarka Hobby 500 - 400 V BERNARDO
Cena regularna:
7 235,77 zł
8 900,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka HOBBY 500 - 400 V BERNARDO to potężne i solidne narzędzie z 6-zakresową przekładnią umożliwiającą szybką zmianę liczby obrotów, zapewniając możliwość toczenia w zakresie 220/500 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Prosta i szybka zmiana obrotów poprzez skrzynkę przekładniową
- Łoże indukcyjnie hartowane i szlifowane
- Prowadnice ustawiane za pomocą listwy klinowej
- Seryjnie wyposażona w śrubę pociągową do gwintowania
- Precyzyjne łożyskowanie wrzeciona z 2 nastawnymi łożyskami stożkowym
- Przesuwany układ konika do toczenia stożków
- Przełącznik bezpieczeństwa z wyzwalaczem podnapięciowym
- Solidna konstrukcja zapewnia bezwibracyjną pracę
- Optymalny stosunek ceny do jakości
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 100 mm
- Koła zmianowe
- Stałe kły centrujące
- Imak czteronożowy
- Suport z saniami
- Osłona uchwytu
- Wanna na wióry
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką Hobby 500 - 400 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Inwestuj w mocną i solidną tokarkę HOBBY 500 - 400 V z 6-zakresową przekładnią do szybkiej zmiany liczby obrotów, idealną dla najbardziej wymagających rzemieślników, zapewniającą imponujący zakres toczenia od 220 do 500 mm.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 500 mm |
| Wysokość kłów | 110 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 220 mm |
| Otwór wrzeciona | 20 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 3 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 140 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 1710 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 6 |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (4) 0,05 - 0,2 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (11) 0,4 - 3 mm |
| Gwint calowy | (11) 8 - 28 Gg/1“ Gg/1" |
| Wysuw tulei konika | 45 mm |
| Stożek w koniku | MK 2 |
| Moc silnika | 0,80 kW kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,55 kW kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1150 mm |
| Wymiary - głębokość | 480 mm |
| Wymiary - wysokość | 420 mm |
| Waga ok. | 130 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |