Tokarka MASTER 330 PRO BERNARDO
Cena regularna:
25 807,32 zł
31 743,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solidna i mocna tokarka MASTER 330 PRO, charakteryzująca się stabilną konstrukcją i prostą obsługą. Przeznaczona dla wymagającego rzemieślnika i mechanika, w wersji standardowej zawiera liczne elementy wyposażenia, a jednocześnie jest dostępna w korzystnej cenie. Idealna do toczenia w zakresie 330/1000 mm, z otworem wrzeciona o średnicy 38 mm.
CHARAKTERYSTYKA:
- Standardowo wyposażona w śrubę pociągową oraz wałek pociągowy do gwintowania i automatycznego posuwu
- Dużej powierzchni łoże z żeliwa, hartowane i szlifowane indukcyjnie dla uzyskania optymalnych wyników pracy
- Idealne rozwiązanie dla firm narzędziowych, warsztatów kształcenia zawodowego oraz firm naprawczych. do obróbki stali, materiałów nieżelaznych i tworzyw sztucznych
- Wysuwane do przodu taca na wióry pozwala na posadowienie maszyny na niewielkiej przestrzeni
- Nowoczesne łożyskowanie wrzeciona głównego z precyzyjnym, kątowym łożyskiem kulkowym
- Elektromechaniczny hamulec nożny znacząco redukujący przestoje
- Wygodny – jednoręczny system mocowania kła, przystosowany do toczenia stożków
- Bardzo solidna konstrukcja zapewnia bezwibracyjną pracę
- Wysoka współosiowość (≤ 0,009 mm)
- Hartowane i szlifowane koła zębate przekładni i wału
- Ergonomicznie zaprojektowany panel sterownia z czytelnie rozmieszonymi przełącznikami do obsługi posuwu i regulacji prędkości
- Przesuwany układ konika do toczenia stożków ± 5 mm
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy DK11-160 mm / D4
- Stała podtrzymka - średnica przelotu maks. 50 mm
- Ruchoma podtrzymka - średnica przelotu maks. 30 mm
- Układ chłodzenia
- Wysuwane taca na wióry
- Tarcza czołowa 250 mm
- Imak czteronożowy
- Osłona imaka czteronożowego
- Sprzęgło cierne
- Mikrometryczny ogranicznik wzdłużny
- Zegar gwintowy
- Diodowa lampka robocza LED
- Tuleja redukcyjna
- Koła zamienne
- 2x kieł centrujący
- Hamulec nożny zgodny z normą CE
- Silnik z hamulcem magnetycznym zgodny z normą CE
- Dolna część maszyny z szufladami
- Narzędzia do obsługi
- Wymagane prawem osłony bezpieczeństwa
- Pełna dokumentacja DTR w j. polskim
- Certyfikat CE
- 24 miesięczna gwarancja dla wszystkich bez dopłat
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką MASTER 330 PRO z cyfrowym z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz solidną tokarkę MASTER 330 PRO - doskonałą maszynę o stabilnej konstrukcji, prostym użytkowaniu, bogatym wyposażeniu i atrakcyjnej cenie, idealną dla wymagających rzemieślników i mechaników, umożliwiającą toczenie w zakresie 330/1000 mm z otworem wrzeciona o średnicy 38 mm.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 830 mm |
| Wysokość kłów | 165 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 330 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 210 mm |
| Szerokość łoża | 185 mm |
| Otwór wrzeciona | 38 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | DIN 55029, D1-4 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 60 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2000 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 16 |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (32) 0,052 - 1,392 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (32) 0,014 - 0,380 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (26) 0,4 - 7,0 mm |
| Gwint calowy | (34) 4 - 56 Gg/1" |
| Średnica tulei konika | 32 mm |
| Wysuw tulei konika | 100 mm |
| Stożek w koniku | MK3 |
| Moc silnika | 2,2 kW |
| Moc silnika S1 100% | 1,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1825 mm |
| Wymiary - głębokość | 750 mm |
| Wymiary - wysokość | 1600 mm |
| Waga ok. | 545 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |