Tokarka MASTER 400 TOP z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO
Cena regularna:
43 803,25 zł
53 878,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solidna i mocna tokarka MASTER 400 TOP z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO, charakteryzująca się stabilną konstrukcją i prostą obsługą. Przeznaczona dla wymagającego rzemieślnika i mechanika, w wersji standardowej zawiera liczne elementy wyposażenia, a jednocześnie jest dostępna w korzystnej cenie. Idealna do toczenia w zakresie 400/1000 mm, z otworem wrzeciona o średnicy 52 mm.
W zakresie dostawy cyfrowy wyświetlacz 3 osi BERNARDO ES-12V LCD.
CHARAKTERYSTYKA:
- Optymalne urządzenie do obróbki stali, metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych
- Elektromagnetyczny hamulec nożny skraca przestoje
- Cicha i gładka praca dzięki hartowanym i polerowanym kołom zębatym przekładni
- Przejrzyste ustawienia prędkości i posuwu, płynna praca i dokładna kontrola
- Łoże z odlewu żeliwnego, indukcyjnie hartowane i precyzyjnie szlifowane
- Nowoczesne łożyskowanie wrzeciona głównego z precyzyjnym, kątowym łożyskiem kulkowym
- Konstrukcja podstawy wykonana z żeliwa zapewniająca bezwibracyjną pracę
- Przesuwany układ konika do toczenia stożków
- Idealne urządzenie do szkół doskonalenia zawodowego, profesjonalnych zakładów naprawczych, etc.
- Wanna na wióry + otwierana z przodu maszyny taca znacząco zmniejszająca obszar roboczy
- Zdejmowany mostek umożliwiający obróbkę większych przedmiotów
- Idealny stosunek ceny do jakości, nowoczesny wygląd
- Seryjnie wyposażona w cyfrowy wyświetlacz 3 osi ES-12V LCD.
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy DK11-200 mm / D5
- Narzędzia do obsługi
- Stała podtrzymka - przejście max 70 mm
- Ruchoma podtrzymka - przejście max 60 mm
- Układ chłodzenia
- Napełnienie olejem Shell Tellus 46
- Wanna na wióry
- Tarcza czołowa 280 mm
- Imak czteronożowy
- Sprzęgło cierne
- Mikrometryczny ogranicznik wzdłużny
- Zegar gwintowy
- Oświetlenie LED
- Tulejka redukcyjna
- Koła zmianowe
- 2 kły centrujące
- Pedał nożny z funkcją hamowania zgodnie z CE
- Silnik z hamulcem magnetycznym zgodny z CE
- Cyfrowy wyświetlacz 3 osi ES-12V LCD
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką MASTER 400 TOP z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz solidną tokarkę MASTER 400 TOP z cyfrowym z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO - doskonałą maszynę o stabilnej konstrukcji, prostym użytkowaniu, bogatym wyposażeniu i atrakcyjnej cenie, idealną dla wymagających rzemieślników i mechaników, umożliwiającą toczenie w zakresie 400/1000 mm z otworem wrzeciona o średnicy 52 mm
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 1000 mm |
| Wysokość kłów | 200 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 400 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 260 mm |
| Szerokość łoża | 185 mm |
| Otwór wrzeciona | 52 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | DIN 55029, D1-5 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 70 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2000 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 8 |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (24) 0,0464 – 3,249 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (24) 0,01 – 0,7033 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (43) 0,1 – 7,0 mm |
| Gwint calowy | (56) 4 – 112 Gg/1" |
| Średnica tulei konika | 42 mm |
| Wysuw tulei konika | 100 mm |
| Stożek w koniku | MK 3 |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1820 mm |
| Wymiary - głębokość | 700 mm |
| Wymiary - wysokość | 1600 mm |
| Waga ok. | 640 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | TAK |