Tokarka Titan 660 x 3000 VARIO z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi i systemem MULTIFIX * BERNARDO
Cena regularna:
178 132,52 zł
219 103,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna i kompaktowa Tokarka Titan 660 x 3000 VARIO z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi i systemem MULTIFIX BERNARDO, to idealna maszyna do profesjonalnych i przemysłowych prac, oferująca bogate wyposażenie.
Układ szybkiego posuwu, mechaniczne sprzęgło wielopłytkowe, cyfrowy wyświetlacz 3 osi i system MULTIFIX, oraz wysoką moc.
Toczenie o wymiarach 660x3000 mm, przy imponującym otworze wrzeciona o średnicy 105 mm
CHARAKTERYSTYKA:
- Wyposażona w układ szybkiego posuwu wzdłużnego i poprzecznego znacząco zmniejszającego przestoje
- Solidne łoże wykonane z odlewu żeliwnego, szlifowane i hartowane indukcyjnie zapewnia niespotykaną precyzję
- Nowoczesne łożyskowanie wrzeciona głównego z precyzyjnym, kątowym łożyskiem kulkowym
- Cicha i gładka praca dzięki hartowanym i szlifowanym kołom zębatym
- Solidnie ożebrowane i wzmocnione łoże maszyny zapewniające bezwibracyjną pracę
- Duży Otwór wrzeciona 105 mm pozwala na obróbkę elementów o bardzo dużych średnicach
- Mechaniczne sprzęgło wielopłytkowe z układem miękkiego startu
- Mechaniczny hamulec nożny redukujący czas pracy
- Zapewniona najwyższa jakość i precyzja toczenia
- Ergonomicznie i logicznie zaprojektowane przełączniki służące do ustawiania posuwu i gwintowania z wałkiem i śrubą pociągową
- W zakresie dostawy cyfrowy wyświetlacz 3 osi oraz system MULTIFIX rozmiar C
- Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej oparta o inwerter z odczytem na wyświetlaczu cyfrowym zapewniająca idealne dopasowanie do obrabianego elementu
- Możliwość wykonywania gwintów trapezowych oraz modułowych!
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy, stalowy PO3-315 mm / D8
- Narzędzia do obsługi
- Tarcza czołowa 450 mm
- Stała podtrzymka - przejście max 180 mm
- Ruchoma podtrzymka - przejście max 120 mm
- 2 kły centrujące
- Hamulec magnetyczny wg normy CE
- Elektromechaniczny hamulec wrzeciona
- Napełnienie olejem Shell Tellus 46
- Szybki posuw
- Układ chłodzenia
- Oświetlenie halogenowe
- Koła zmianowe
- Wanna na wióry
- Cyfrowy wyświetlacz 3 osi
- System MULTIFIX rozmiar C
- Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej
- Wymagane prawem osłony bezpieczeństwa
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką Titan 660 x 3000 VARIO z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi i systemem MULTIFIX * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Inwestuj w tokarkę Titan 660 – najnowocześniejszą konstrukcję o bogatym wyposażeniu, wysokiej mocy i kompaktowej formie, idealną do profesjonalnych i przemysłowych prac toczenia o wymiarach 660x3000 mm oraz imponującym otworze wrzeciona o średnicy 105 mm.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 3000 mm |
| Wysokość kłów | 330 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 660 mm |
| Średnica obrotu po wyjęciu mostka | 900 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 460 mm |
| Szerokość łoża | 400 mm |
| Otwór wrzeciona | 105 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | DIN 55029, D1-8 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 16 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 1500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (16 - 70 / 50 - 215 / 100 - 475 / 350 - 1500) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (25) 0,044 - 1,48 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (25) 0,022 - 0,740 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (54) 0,45 - 120 mm |
| Gwint calowy | (54) 7/16 - 80 Gg/1" |
| Średnica tulei konika | 90 mm |
| Wysuw tulei konika | 235 mm |
| Stożek w koniku | MK 5 |
| Moc silnika | 7,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 4630 mm |
| Wymiary - głębokość | 1200 mm |
| Wymiary - wysokość | 1520 mm |
| Waga ok. | 3300 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | TAK |