Tokarka do metalu CNC CK 320 x 750 BERNARDO
Cena regularna:
90 450,41 zł
111 254,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Elektroniczne pokrętło do ręcznego przesuwania osi X i Y
- Precyzyjne prowadnice liniowe i mocne serwonapędy do wysokich prędkości posuwu we wszystkich osiach i przy dużych obciążeniach obrabianego przedmiotu
- Obie osie wyposażone w serwosilniki AC oraz śrubę kulową
- Szybki przesuw osi pozwala na znaczne skrócenie przestojów
- Bez-szczotkowy silnik prądu stałego AC
- Wrzeciono główne z wysokiej jakości łożyskami skośnymi, co gwarantuje najwyższą możliwą dokładność
- Przyjazny dla użytkownika, łatwy w obsłudze sterownik Siemens 808D Advanced
- Solidny wrzeciennik z precyzyjnie osadzonym wrzecionem głównym (otwór wrzeciona 56 mm)
- Spełnienie wszelkich wymaganych przepisami prawa UE i RP norm bezpieczeństwa.
- Dokumentacja techniczno-rozruchowa (DTR) w języku polskim.
- Prawdziwa deklaracja zgodności CE - certyfikacja przez uprawnione w UE jednostki certyfikujące. (Przy urządzeniach i narzędziach ręcznych nie jest wymagana).
- Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, ponad 12 000 egzemplarzy obrabiarek i sprężarek, z dostawą nawet w 48 godzin.
- Mieliśmy przyjemność obsłużyć ponad 22 000 klientów - tych największych z pierwszych stron gazet, duże, małe i mikro-przedsiębiorstwa, oraz pojedynczych rzemieślników.
BERNARDO | Nebingerstraße 7a | 4020 Linz | Austria - Data powstania: 1979 r.
„Najszersza ofert w dobrej cenie”PWA Austria, właściciel marki BERNARDO, to uznane w całej Europie konsorcjum, z wieloletnią tradycją w branży obrabiarek. Od założenia firmy PWA w 1979 r. minęło 40 lat lecz zasady i ambicje pozostały te same: Oferować najszerszy zakres maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki drewna, metalu i blachy w możliwie najniższej cenie, przy zachowaniu najlepszej jakości - sprostać potrzebom każdego klienta. Firma posiada prawie 10 000 metrów kwadratowych magazynu i salonu wystawowego oraz najlepszych specjalistów z branży. Swoje towary oferuje w 26 krajach Europy, ciągle poszerzając rynek. Jako bezpośredni przedstawiciel, mamy przyjemność z powodzeniem wzmacniać jej pozycję również w naszym kraju.
Gwarancja? Minimum 2 lata!
Zarówno dla klienta detalicznego jak przy zakupie „na firmę”. Bez żadnych gwiazdek czy ukrytych, przymusowych i płatnych przeglądów - po prostu minimum 2 lata!
Serwis w całej Polsce i za granicą!
Świadczymy serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny w całej Polsce, oraz - w uzgodnionych przypadkach - również za jej granicami.
Kontrola jakości - bezpieczeństwo!
Niestety jest wiele ofert maszyn i urządzeń, które nie mają prawa być sprzedawane - oraz nie mogą pracować na terytorium UE. Już na pierwszy „rzut oka” widać, że są to najtańsze wyroby, w których oszczędzono nie tylko na jakości użytych materiałów (żywotności i precyzji), ale - i co najgorsze - na bezpieczeństwie.
Warto wybrać precyzję obróbki i długą żywotność, spokój i bezpieczeństwo swoje lub pracowników. HAFEN oferuje obrabiarki i sprężarki z prawdziwym CE UE - certyfikowane przez najlepszych w UE.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 750 mm |
| Wysokość kłów | 160 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 320 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 150 mm |
| Szerokość łoża | 215 mm |
| Otwór wrzeciona | 56 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | A2-5 |
| Wielkość noża | 16x16 mm |
| Liczba miejsc na narzędzia | 6 szt. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 150 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo |
| Posuw w osi x | 160 mm |
| Posuw w osi z | 750 mm |
| Szybki przesuw osi x/z | 4/7 m./min |
| Średnica tulei konika | 45 mm |
| Wysuw tulei konika | 100 mm |
| Stożek w koniku | MK4 |
| Moc silnika | 5,1 kW |
| Moc silnika S1 100% | 3,7 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 1910 mm |
| Wymiary - głębokość | 1150 mm |
| Wymiary - wysokość | 1840 mm |
| Waga ok. | 1150 kg |