Tokarka do metalu CNC CK 400 x 750 BERNARDO
Cena regularna:
148 837,40 zł
183 070,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka do metalu CNC CK 400 x 750 BERNARDO ze sterownikiem Siemens Sinumerik 808D Advanced to doskonała maszyna zarówno dla początkujących użytkowników, jak i jako urządzenie pomocnicze obok dużych centr obróbczych CNC.
Tokarka zawiera rozstaw kłów 750 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Elektroniczne pokrętło do ręcznego przesuwania osi X i Y
- Obie osie wyposażone w SERWO silniki AC oraz śrubę kulową
- Szybki przesuw osi pozwala na znaczne skrócenie przestojów
- Bez szczotkowy silnik prądu stałego AC
- Wrzeciono główne z wysokiej jakości łożyskami skośnymi, co gwarantuje najwyższą możliwą dokładność
- Przyjazny dla użytkownika, łatwy w obsłudze sterownik Siemens 808D Advanced
- Solidny wrzeciennik z precyzyjnie osadzonym wrzecionem głównym (otwór wrzeciona 66 mm)
- Uchwyt hydrauliczny 200mm + konik hydrauliczny w standardzie
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 200 mm - hydrauliczny
- Konik hydrauliczny
- Głowica rewolwerowa 8 pozycyjna
- Falownik DELTA C2000+
- Układ sterowania Siemens Sinumerik 808d Advanced
- Serwonapędy Siemens we wszystkich osiach
- Układ chłodzenia
- Oświetlenie LED
- Kieł centrujący MK 4
- Automatyczne smarowanie przekładni i prowadnic
- Elektroniczne pokrętło ręczne
- Obudowa maszyny
- Podstawowe narzędzia
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką do metalu CNC CK 360 x 750 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Tokarka CNC serii CK z zaawansowanym sterownikiem Siemens Sinumerik 808D to idealna maszyna dla początkujących i doskonale sprawdzi się w produkcji małych i średnich serii, oferując doskonały stosunek ceny do wydajności.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 750 mm |
| Wysokość kłów | 200 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 400 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 240 mm |
| Szerokość łoża | 330 mm |
| Otwór wrzeciona | 66 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | A2-6 |
| Wielkość noża | 20x20 mm |
| Liczba miejsc na narzędzia | 8 szt. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 30 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo |
| Posuw w osi x | 210 mm |
| Posuw w osi z | 750 mm |
| Szybki przesuw osi x/z | 6/8 m./min |
| Średnica tulei konika | 55 mm |
| Wysuw tulei konika | 140 mm |
| Stożek w koniku | MK4 |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 2850 mm |
| Wymiary - głębokość | 1510 mm |
| Wymiary - wysokość | 1950 mm |
| Waga ok. | 1780 kg |