Tokarka przelotowa, do rur RDM 130 z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka przelotowa, do rur RDM 130 z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO, cechująca się stabilną konstrukcją i dużym przelotem do 225 mm.
Dostępne z otworami wrzeciona o średnicach 130, 200 i 225 mm, szybkim posuwem w osi X (3m/min) i Y (4m/min), oraz narzędziem 32x32 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Nowość w ofercie BERNARDO Austria! Seria RDM to ciężkie tokarki do pracy wymagającej dużego przelotu - nawet 225 mm.
- Produkcyjne, w pełni profesjonalne obrabiarki o stabilnej, sztywnej konstrukcji do pracy z dużym obciążeniem (do 3000 kg).
- Szybki posuw w osi X (3m/min) i w osi Y(4m/min) i praca z narzędziem 32x32 mm.
- Występuje z otworem wrzeciona 130, 200 i 225mm.
ZAKRES DOSTAWY:
- 3-osiowy wyświetlacz cyfrowy ES-12 V z wyświetlaczem LCD
- Uchwyt 3-szczękowy 400 mm
- Pierwsze napełnienie olejem Shell Tellus 46
- System chłodzenia
- Imak 4-nożowy
- Oświetlenie LED
- Urządzenie do toczenia stożków L-500 mm
- Podstawowe narzędzia
- Wymagane prawem osłony bezpieczeństwa
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką przelotową, do rur RDM 130 z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Odkryj profesjonalne możliwości tokarek rurowych serii RDM od BERNARDO Austria - solidna konstrukcja, duży przelot do 225 mm, szybki posuw i doskonała jakość wykonania w atrakcyjnej cenie, idealne dla wymagających profesjonalistów.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 1500 (1300) mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 630 mm |
| Średnica obrotu nad suportem | 340 mm |
| Szerokość łoża | 490 mm |
| Otwór wrzeciona | 130 mm |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 16 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 800 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 16 |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (26) 0,07 – 1,33 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (22) 0,02 – 0,45 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (24) 1 – 14 mm |
| Gwint calowy | (40) 2 – 28 Gg/1" |
| Średnica tulei konika | 100 mm |
| Wysuw tulei konika | 250 mm |
| Stożek w koniku | MK 5 |
| Moc silnika | 7,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 3700 mm |
| Wymiary - głębokość | 1700 mm |
| Wymiary - wysokość | 1600 mm |
| Waga ok. | 4150 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | TAK |
| Szybki posuw osi x | 3000 mm/min |
| Szybki posuw osi y | 4000 mm/min |
| Średnica toczenie rur min. | 30 mm |
| Średnica toczenie rur max. | 127 mm |
| Maksymalna waga detalu | 3000 kg |
| Posuw w osi x | 340 mm |
| Posuw w osi z | 1300 mm |