Tokarka stołowa Profi 300 V BERNARDO
Opis
Precyzyjna tokarka Profi 300 V, dedykowana najbardziej wymagającym mechanikom precyzyjnym, charakteryzuje się odczytem prędkości na cyfrowym wyświetlaczu oraz funkcją posuwu wzdłużnego, umożliwiając toczenie w zakresie 180/300 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej
- Ergonomicznie zaprojektowany panel sterowania
- Łoże tokarki indukcyjnie hartowane i szlifowane
- Wysoka współosiowość dzięki precyzyjnym łożyskom kulkowym
- 3 dowolnie regulowane posuwy wzdłużne
- Przesuwany układ konika do toczenia stożków
- Prowadnice ustawiane za pomocą listwy klinowej
- Seryjnie wyposażona w koła zmianowe do gwintowania
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy DK11-100 mm
- Imak czteronożowy
- 2 kły centrujące
- Koła zmianowe
- Osłona uchwytu
- Pojemnik na wióry
- Wanna na wióry
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości obrotowej
- Narzędzia do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką stołową Profi 300 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zainwestuj w precyzyjną tokarkę Profi 300 V, idealną dla najbardziej wymagających mechaników precyzyjnych, oferującą odczyt prędkości na cyfrowym wyświetlaczu, funkcję posuwu wzdłużnego i możliwość toczenia w zakresie 180/300 mm, zapewniającą doskonałą precyzję w obróbce metalu.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 300 mm |
| Wysokość kłów | 90 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 180 mm |
| Otwór wrzeciona | 20 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 3 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 50 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (50 - 1250 / 100 - 2500 ) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (3) 0,083 - 0,159 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (14) 0,3 - 3 mm |
| Gwint calowy | (10) 10 - 44 Gg/1" |
| Wysuw tulei konika | 60 mm |
| Stożek w koniku | MK 2 |
| Moc silnika | 0,7 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 740 mm |
| Wymiary - głębokość | 390 mm |
| Wymiary - wysokość | 370 mm |
| Waga ok. | 60 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |
| Zablokuj możliwość zakupu | Tak |