Tokarka stołowa Profi 400 V BERNARDO
Cena regularna:
6 605,69 zł
8 125,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka stołowa Profi 400 V BERNARDO, wyposażony seryjnie w bezstopniową regulację prędkości obrotowej z odczytem na cyfrowym wyświetlaczu, oferuje optymalną relację ceny do osiągów, czyniąc go idealnym wyborem zarówno dla rzemieślników, jak i majsterkowiczów; zapewniając przy tym możliwość toczenia w zakresie 200/400 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Optymalnie przystosowana do obrabiania stali, metali nieżelaznych i materiałów sztucznych
- Szeroki zakres zastosowań dzięki możliwości toczenia poprzecznego, wzdłużnego oraz gwintowania
- Seryjnie wyposażona w śrubę pociągową do gwintowania i automatycznego posuwu wzdłużnego
- Seryjnie wyposażona w metryczne koła zmianowe do gwintowania
- Wysoka współosiowość dzięki precyzyjnym łożyskom kulkowym
- Ergonomicznie zaprojektowany panel sterowania
- Solidna zwarta konstrukcja, doskonała relacja ceny do jakości
- Elektroniczna, bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej z odczytem na cyfrowym wyświetlaczu
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy DK 11-100 mm
- Imak czteronożowy
- Kły centrujące
- Koła zmianowe
- Osłona uchwytu
- Pojemnik na wióry
- Wanna na wióry
- Narzędzia do obsługi
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości obrotowej
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką stołową Profi 400 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz model Profi 400 V, seryjnie wyposażony w bezstopniową regulację prędkości obrotowej z odczytem na cyfrowym wyświetlaczu, gwarantujący optymalną relację ceny do osiągów, co sprawia, że jest doskonałym wyborem zarówno dla rzemieślników, jak i majsterkowiczów, oferując jednocześnie toczenie w imponującym zakresie 200/400 mm.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 400 mm |
| Wysokość kłów | 100 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 200 mm |
| Otwór wrzeciona | 20 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 3 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 50 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2500 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (50 - 1250 / 100 - 2500 ) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (3) 0,089 - 0,198 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (14) 0,3 - 3 mm |
| Gwint calowy | (10) 10 - 44 Gg/1" |
| Wysuw tulei konika | 50 mm |
| Stożek w koniku | MK 2 |
| Moc silnika | 0,8 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 930 mm |
| Wymiary - głębokość | 400 mm |
| Wymiary - wysokość | 380 mm |
| Waga ok. | 65 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |